Home Fejetony
2018
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2018
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2018
Archív fejetonů
2013 - 2018

Soutěžní příspěvek

Téma: Muži

Boreček z fitka

Kopsová Štěpánka, věk: 29 let

215
x přečten

Čím hezčí muž, tím větší problém. Když má žena pěkného chlapa, věř, že ho nikdy nemáš jenom pro sebe. No a tohle? Tohle raději ani nebrat :-)

Stejně viď, já vím, že nejsem Miss World, nemám třicet kilo i s klíčema od baráku, ani nelítám v bahně přes překážky a neskáču po ojetých pneumatikách, těch z traktoru, aby bylo jasno a nezvedám činky v posilovně. Taky nejsem chodící obočí s linkami až na záda a prsy jako fotbalový míče, ale tohle?! Jako vážně?! Já chápu, že občas se člověk tváří jako pitomec, obzvlášť já blondýna, když přemýšlí, to pak vypadá jako bych se snažila bez kalkulačky spočítat 300 x 12. Nebo prostě ti nějak ten obličej narostl, že jo a co s ním asi má tak člověk dělat, když už ti narostl věčně nasraný (omlouvám se za vulgaritu).
Tak mě napadá, z čeho se vám slečnám, především těm nezadaným podlamují kolena na mužích. Jistě to je třeba to, že ti podrží kabát, když se oblékáš. Jde do restaurace první, kdyby letěl talíř nebo něčí pěstí, tak aby to schytal on a ne ty. Otevře ti dveře u auta, jo počkat, to je vlastně buď o novém autě nebo nové ženě. Nebo nedej bože, že by sis všimla, jak tě včera poslouchal a dneska ví o tom, co jsi mu včera říkala. To jsou úplný motýli v břiše co? Že jo viď?!
Ovšem někteří pánové se asi šťourali v nose nebo v hlíně, když bůh rozdával kapky na slušné chování a nejen k ženám. ANO, borečci z fitka, neříkám, že jsou všichni stejný, někteří jedinci mají i mozek na správném místě, ale to jsou ty výjimky potvrzující pravidlo a tím se rozhodně nechci nikoho dotknout.
Restaurace, sedíme s kolegyní na obědě a dáváme si obě zeleninové rizoto. V tom přichází on, fitka šampión, ruce nedá ani k tělu a do dveří musí jít bokem, kšiltovku naraženou pomalu až na ramenech a sluneční brýle velké asi jako dva popelníky, to víš no, v lednu to sluníčko pálí prostě.
Sedá si vedle nás, prohlédne si mojí neskutečně krásně tvarovanou osobu a pozvedne ret, ne opravdu to nebyl přívětivý pohled, prohlíží si kolegyni a mrkne na ni, ale tu popadá záchvat smíchu a obě se na sebe podíváme, zvedáme také ret ,,fuuuj". Přemýšlíme kolik asi měří, bude to tak maximálně 165 cm.
Já: Mě strašně připomíná strýčka Pompa z Arabely.
Ona: Hehe....mě připomíná noční můru, kdybych zůstala s ním na pustém ostrově.
On: (rozhovor se servírkou) Brej, si dám vodu z kohoutu a dva pláty citrónu, víc ne jo a prosim tě, dej mi polívku bez masa, jsem vegoš a druhý si dám tu brokolici jo.
Servírka: Nezlobte se, ale já si s hosty netykám a ta brokolice je se šunkou, když jste ten ,,vegoš".
On: To nevadí.
My: Cože?!! On asi neví ani co to slovo znamená.
On: (na kolegyni) Čau, nechceš přisednout, ale bez té kámošky?
Ona: Tsss....to není kámoška ty balóne.
On: Aha......mlčí....a co jste jako?! U toho popotahuje nosem a utírá si ho o hřbet ruky.
Ona: To je moje partnerka (vtípek).
On: No tak vy jste nechutný nány. Ty taková štíhlá barbína a ona taková velká Karkule.
Já: No, já si aspoň nemusím brát štafle, když chci vyměnit žárovku, žádného vlka nikde nechytnu a jak tak na tebe koukám, dneska budeme mít s partnerkou noční můru jistou. Hele, že ty máš v té tašce kompresor a pořád se dofukuješ?!

 

 

Hlas lidu - hlas boží. Jak se vám fejeton líbil? Kolik % fejetonu udělíte?
10% - 20% - 30% - 40% - 50% - 60% - 70% - 80% - 90% - 100%


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

Právě probíhá zimní kolo soutěže! Ročník 2018, 1.10. až 31.12.

Téma: Erotika, 83x přečten

Erotické prádlo aneb přece nebudeš TAKOVÁ

Lucie Jeřábková, věk: 48 let

Přečíst

Každá z nás někdy touží po erotickém prádle, chceme překvapit svého partnera a zvednout si vlastní sebevědomí. Někdy se nám to povede,...

Téma: Zaměstnání, 57x přečten

Vždy perfektně upravená

Lenka Staníčková, věk: 27 let

Přečíst

Šaty dělaj člověka. Upravená, neupravená, oblečená, neoblečená. O tom, co se Vám může přihodit v práci a jak se některé věci můžou...

Téma: Kamarádky, 69x přečten

Zlatá česká klasika

Lenka Staníčková, věk: 27 let

Přečíst

O tom jak může vypadat klasická česká dovolená s přáteli na kolech. Šumava projetá křížem krážem, ušlapané nožičky a otlačený...

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing