Home Fejetony
2018
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2018
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2018
Archív fejetonů
2013 - 2018

Soutěžní příspěvek

Téma: Muži

Proč se ženy druží s muži?

Eva Chalupová, věk: 18 let

21
x přečten

Každá z nás to ráda má, když se o ni postará. Muž se je síla, muž je býk, proč je chceme vykleštit? Místo býka míti vola, potom feministka volá!

Proč se ženy druží s muži?

S muži není k vydržení! Vidí nás jako sexuální objekty, jsou primitivní, opíjí se a doma na nic nešáhnou (kromě nás žen). Abych citovala jednu velkou feministku: „Ten jejich druh zábavy se mi ani trochu nelíbí, takže by se neměl líbit ani ostatním.“

               Takto, ale i mnohem hůře se dnes vyjadřuje řada žen o pánech, mužích, chlapech a klucích. Jsou i feministky, které baží po ochočení chromozomu Y pomocí zákonů, úřadů a kvót. Já tu vidím ovšem problém: jeden z těchto údajně zrůdných utlačovatelů všeho ženstva je i můj miláček! A do mého miláčka se žádná slepice, která si sama neumí najít chlapa, obouvat nebude!

               Neustále se volá po nezávislosti a emancipaci. Já si mohu hlavu ukroutit, vždyť bez vzájemné závislosti není vztah! A teď řekněte sami. Která z vás není ráda, když jí muž podrží dveře, pozve ji do kina nebo koupí dárek? Podle logiky feminismu to jsou prachbídné projevy mužské nadřazenosti, podle mě to je čirá přirozenost. Pokud k sobě muže a ženy něco táhne, tak je to právě rozmnožovací pud, který nese prvky udržení si partnera za účelem výhodnosti spolupráce při výchově dětí. V tomto vyjádření moc romantiky nenajdeme, ale je to prostě tak. Příroda, nebo Bůh chcete-li, do nás zakódovala tyto pudy a nad jejich rámec nás odlišila od zvířat rozumem. Otázku, zda není rozum jen prostředek, jak pudové touhy naplňovat, nechám na filozofech. Nezlobte se na mě, ale já prostě mám svůj ideál chlapa a žádná pomatená frigida mi ho nevezme!

               Láska, to je chemie. Při konverzaci s některými kluky necítím ani ň. Když se mi zdá muž atraktivní, tak to poznám já, pozná to on a často i nedaleké okolí. Začnu se totiž chovat jako kočička na drogách. Karikaturou takové situace by bylo poskakování kolem samečka a snaha čepýřit pírka, která mi kvůli tomu snad jednou i narostou.

               Tato „atraktivita“ není náhodná substance, která by nahrávala teorii o osudu, kdy na každou ženu údajně čeká muž a naopak. Pravda je samozřejmě jiná. Hledání partnera, to je sexuální kapitalismus, ve kterém nejsou žádná pravidla, je to boj o toho nejlepšího chlapa a na ženy, které si to neuvědomují, čekají vadné kusy nebo samota. Tu trochu cynizmu mi odpusťte, samozřejmě to platí i naopak. Atraktivní muž je silný muž. V dnešní době to samozřejmě neznamená jen fyzickou sílu, i když naše fascinace svalovci samozřejmě přetrvává ještě z dob, kdy nechodili do upocených místností zvedat těžké věci nahoru a dolů za peníze, ale skutečně svaly používali. Dnes se počítá i síla se společensky prosadit. Proto atraktivní může být inteligence, smysl pro humor, oblíbenost v kolektivu nebo třeba i bohatství. Já osobně jsem asi staromódní a potrpím si na vysoké, silné chlapy, u kterých vás hned napadne, co by asi dokázali v posteli.

               Já si podřazenost užívám! Sameček se o mě stará, jak mu velí pudy a ode mě bude očekávat statečnost v těhotenství a hlavně při porodu. Dnešní doba mi ale umožňuje na něj vyzrát, protože žádné děti taky nemusím chtít, zatímco jeho podstrojování si užívat budu. Klička nehodná slušné ženy samozřejmě (haha). Každopádně v posteli to platí dvojnásob. Co jsem slyšela, tak většina žen má raději dominantního chlapa, který se vás zmocní a vy se ani nestačíte divit, jak s vámi bude zacházet. Samozřejmě tu jsou výjimky dominantních žen, které v posteli naplácají klučíkovi a ve společnosti by usilovali o nastolení matriarchátu.

               Poslední odstavec věnuji feministkám, které jsem výše jen urážela a vyvracela jejich nesmysly. Nerovnost je daná i tím, že se nám donedávna nedostávalo rovných příležitostí a to především ve vzdělání. Některé studie naznačují pro ženy růžovou budoucnost, kdy muži začnou podléhat své lenosti a ženské plémě obsadí vysokoškolské prostředí i lépe placené pozice. To samozřejmě chvíli potrvá, nic není za den. A pokud něco za den je, tak to moc dlouho nevydrží.

              

 

Hlas lidu - hlas boží. Jak se vám fejeton líbil? Kolik % fejetonu udělíte?
10% - 20% - 30% - 40% - 50% - 60% - 70% - 80% - 90% - 100%


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

Právě probíhá zimní kolo soutěže! Ročník 2018, 1.1. až 31.3.

Téma: Rodina, 36x přečten

Vánoce naruby aneb rodinka za všechny prachy

Lenka Staníčková, věk: 27 let

Přečíst

O Vánocích a o tom jak probíhají šílené návštěvy příbuzných. O cestování ve vlaku Českých drah, který...

Téma: Muži, 22x přečten

Žena v domácnosti

Pavlína Váchová, věk: 29 let

Přečíst

Ráno se budím s pocitem, že mám před sebou celý dlouhý den, během něhož stihnu obrovskou spoustu věcí a ještě mi zbyde dostatek času na příjemnou...

Téma: Zaměstnání, 63x přečten

když dva dělají totéž

Marta Furchová, věk: 63 let

Přečíst

Právě jsem oslavila čtyřicáté narozeniny. Byla jsem plna euforie, že teprve teď budu opravdu žít....

...

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing