Home Fejetony
2017
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2017
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2017
Archív fejetonů
2013 - 2017

Soutěžní příspěvek

Téma: Rodina

Zadky

Michaela Haklová, věk: 52 let

197
x přečten

Když žena přepíná programy a vyskakují na ní jen nahotiny, nápady se v mozku přehánějí o sto šest. Od nápadu není daleko k činu, takže ty nahotiny předváděné téměř v každé reklamě mohou vést i k prospěchu.


Nevím, čím to je, ale poslední dobou mám pocit, že světem vládnou zadky. Televizní fenomén a módní vlnu holé kůže zrovna v těchto partiích vidět nemusím, ale platné mi to moc není. Při vlezlých nevítaných reklamách vprostřed sledovaného filmu nebo seriálu přepínám jeden program za druhým a málokdy se vracím k tomu původnímu, protože zapomenu, že se vůbec na něco dívám.
Hudební kanály se zadky doslova hemží. Nejsem puritánka, ale co je moc, to je moc. Zírám na pohupující se půlky a žasnu. A na to se dívají i děti, napadne mě. Lascivní pohyby mi připadají pobuřující, protože z nich cítím podtext sexu. Ale třeba právě o tohle jde. Nevím. Zadky natěsnané v latexových kalhotách sebou komíhají sem a tam, až hrozí, že napnutou látku protrhnou. A je tu další klip a další zadky. Bez kalhot. Všechny už jsou zřejmě roztrhané. Pěkně pevné zadnice v barevných tangách a boxerkách dovedou ledajaké kousky. Když je sleduji, div si nevyvrátím krk. Sakra, jak to ty děvuchy dělají? To je to mládí. Mám jim snad závidět?
Zkouším podobně hýbat svým zadkem, ale žádná sranda, jak to v těch klipech vypadá, to rozhodně není. On je to vlastně akrobatický výkon. No, zkuste si to sami. Schválně - vstaňte ze židle a pokuste si vyhoupnout nahoru nejdřív jednu půlku svého vlastního zadku, pak jí spustit na původní místo a to samé udělat s tou druhou. Ono je těžké nadzvednout i obě půlky najednou. A v rychlém sledu za sebou?
Já na svém zadku raději sedím.
Běží klip za klipem. Ty hýždě mě fascinují. Rychlost jejich pohybů je neuvěřitelná. Zadek sem, zadek tam. Zběsile se vrtí do rytmu a moje hlava s nimi. Usměvavá děvčata náhle přidávají další prvek. Mě by jistojistě chytila křeč do všech svalů a ony jsou jak z gumy. Jdou do dřepu, roznoží a beze studu tou zadní částí natřásají jak o život. Žádné poetické objevování nahoty to není. Kameraman klipu nám velkoryse přiblíží i ty nejmenší detaily a dívky své zadky špulí přes celou obrazovku.
Nedá mi to a stoupnu si zády před zrcadlo. Ohlédnu se a sebekriticky přiznávám, že v reálu tedy - nic moc.
Rozmrzelá se znovu dívám na televizi a přepínám. Naolejované zadky kypré jak pudingové bábovky opět útočí. Boubelka neboubelka, ani se potvora nezapotí a ještě se u toho usmívá. Některé tvary vypadají jak ze sci-fi nebo z komiksu.
Mohla bych ty zadky nechat zmizet pouhým přepnutím na jiný program. Vždyť mi vlastně vadí. Ale udělám to až za chvíli. Sakra - takový zadek už já dávno nemám. Začnu cvičit, zrodí se mi myšlenka. Tak vida, k čemu ty zadky v televizi vedou.

 

 

Hlas lidu - hlas boží. Jak se vám fejeton líbil? Kolik % fejetonu udělíte?
10% - 20% - 30% - 40% - 50% - 60% - 70% - 80% - 90% - 100%


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

Právě probíhá zimní kolo soutěže! Ročník 2017, 1.10. až 31.12.

Téma: Móda, nákupy, záliby, 13x přečten

Náš zákazník, náš pán u chudého neplatí

Dana Beňaková, věk: 60 let

Přečíst

Kde jsou ty časy, kdy si obchodníci vážili každého zákazníka, byť by do jejich obchůdku přišel jen za "deseťák" pro kvasnice do knedlíku....

Téma: Móda, nákupy, záliby, 18x přečten

Přijdu hned aneb krást se nemá

Eva Haltufová, věk: 59 let

Přečíst

Každý na vzkaz "Přijdu hned" reagujeme jinak, záleží na mnoha faktorech. Málokdy nás ale nadchne. Ovšemže jsou horší chvíle, například...

Téma: Zaměstnání, 35x přečten

Cestovatelská story aneb Já nechci spát v Předměřicích

Marta Furchová, věk: 63 let

Přečíst

Údělem lidí z malého města e dojíždět za prací do města většího. V mém případě krajského, vzdáleného od nás...

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing