Home Fejetony
2023
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2023
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2023
Archív fejetonů
2013 - 2023

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2016, Kolo: podzimní, Téma: Erotika

Tajemství magické smyslnosti

Monika Hejrovská, věk: 38 let

Pozoruji ji, jak se sprchuje. S láskou a něhou se dotýká své kůže...tajemná magická smyslnost je v každé z nás. Pojďme ji spolu objevit a hýčkat.


Pozoruji ji, jak se sprchuje. S láskou a něhou se dotýká své kůže. Užívá si každý dotyk, každý dotyk je pohlazením. Usmívá se, má zavřené oči. Prociťuje, jak jí kapky vlažné vody jemně masírují pokožku. Prociťuje důvěrné spojení s vodou, nechává ji pronikat do záhybů svého těla, které zná jen ona sama. Divoká příroda je kolem ní, je s ní spojená. Všude kolem jen lesy a pohoří. Venkovní sprcha umocňuje její otevřenou smyslnost. Večer je tu slyšet řev srnců, lišky chodí žrát zbytky našich jídel, rys se mihne mezi kmeny, vlci sem přicházejí od Německa. Ona je tou přírodou, ona je vlčicí, červeným mákem v poli, dozrávající pšenicí i praskajícím dřevem v ohni. Je tak smyslná! Jemné vzrušení se mi slastně a hřejivě rozlévá tělem. Večer pohlcuje denní ruch a probouzí intimitu našich bytostí.
Smyslnost je způsob prožívání života. Magickou smyslnost má každá žena v sobě. Dříve jsem se vlastní smyslnosti lekala. Bála jsem se na ní podívat, vždyť co by tomu řekli lidi? Jak bych vypadala v očích mužů? Nejsem přece žádná povrchní lehkomravná žena. Ach, kolik let jsem promarnila ve své kleci! A kolik se v mém životě změnilo, když jsem začala magickou smyslnost své bytosti přijímat a rozvíjet! Najednou mi doslova začal chutnat život. Přišla radost a barvy duhy prozářily mé srdce. Dívám se na jaře na rozkvetlé stromy a cítím, jak jsou květy smyslné, sladké a voňavé, aby nalákaly včely a čmeláky na opylování. Jak vzrušující! Celý strom je jedna velká smyslná orgie, oslava života! Pozoruji život, vychutnávám si každé jídlo, miluji masáže. Ano, smyslnost začíná už u osobní hygieny. Když se sprchuji, dotýkám se sama sebe tak, jak si přeji, aby se mě dotýkal druhý člověk, ať muž či žena.
Zpozorovala jsem, že smyslnost není v prvoplánových minisukních a dekoltech, které sotva zakrývají bradavky. Viděla jsem tamní ženy na Djerbě, které chodí zahalené od hlavy k patě...a přesto, mě zaujala jejich přirozená gracie, tajemná smyslná přitažlivost. Neukazují mužům vše hned na první signální. Proč taky, když to mohou kousek po kousku smyslně odhalovat. Je to hra. Je to hra života. Je to nekonečné jiskření jinu a jangu. Je to magické tajemství. Žena může být oblečena třeba do pytle od brambor, ale když si roztouženě smyslně, s chutí kousne do jablíčka, jahody, nebo třeba banánu, muž zpozorní a hra začíná.
Neustále smyslnost rozvíjím tím, že ji pozoruji všude kolem sebe.
Jak být smyslná v těhotenství, při porodu, po porodu....? Těhotenství samo o sobě je nesmírně smyslné! Vše se v ženě otevírá, srdce, smysly, vnímání. Vše je jemnější, hlubší. I když před porodem jsem byla jako sud, slonice či velryba, jemňoučké vzrušení mi vibrovalo bytostí. Vždyť mě čekal vrchol smyslnosti - porod a s ním děťátko! Miminko vnímá svět nejdříve tělem, dotykem, vše „ochutnává". Dotyk, hmat je pro něj v tu chvíli nejdůležitější smysl. Vnímám, jak je mé děťátko smyslné, je sladké, jemňoučké, heboučké, k zulíbání božské. A Bůh nám ještě přidal kojení. Nekonečný proud slasti a nejjemnější hluboké lásky. Kojící žena je velmi přitažlivá.
Pro muže je přitažlivé, když muž vidí, jak si žena život užívá. Na jednom krásném jogínském víkendovém semináři jsme my ženy měli sepsat, jak by měl vypadat náš nejlepší muž. Popsali jsme tři papíry f. A4. Muži měli popsat svoji ideální ženu a stačilo jim na to 5 přívlastků : aby byla sama se sebou spokojená, aby byla smyslná, aby se nebála své sexuality, aby se nebála vyjádřit svou touhu, ten pátý už si nepamatuji, velmi mě to dojalo. Žádné super ženy, super matky, co všechno zvládají na jedničku a neustále podávají vysoký výkon...péče o rodinu, zaměstnání, aby dobře vypadaly, hlavně nikde žádný faldík...někde jsem kdysi slyšela moudrost východu: žena bez bříška je jako nebe bez hvězd. Užívejme si tedy každou vteřinu života, vždyť ženskost je veliký dar. Ženskost, naše smyslnost, je to, co právě nejvíce přitahuje.

 


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá zimní kolo soutěže! Ročník 2023, 1.1. až 31.3.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing