Home Fejetony
2019
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2019
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2019
Archív fejetonů
2013 - 2019

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2016, Kolo: letní, Téma: Muži

Je mužem každý muž ?

Sylva Pejšková, věk: 43 let

Muž napříč historií a současný pohled na muže (nedívejte se ze závistí na to, co nemáte a nemůžete mít), protože někdy právě Vy máte doma ten největší poklad a ani o tom nevíte?!


Opravdu z muže dělá muže, že se mužem narodí nebo to, že věčně a špatně marodí ? V každé době byl mužem někdo jiný ! Třeba v pravěku byl správným a tím nejlepším mužem, na kterého ženy nejvíc letěly, ten který skolil nejvíce mamutů a také nejvíce žen ! Pouze ti, co neměli sílu ani chuť se věnovali náboženství, politice či malování na stěnu jeskyně. Každý rozvíjel své nadání, ale všichni bez rozdílu a společně holdovali alkoholu.
Ve středověku si muži už žen moc nevážili za to, že jsou matky rodu a za to, že plodí a vychovávají jejich syny, ale začali se věnovat více zábavě a to jen boji, plenění a znásilňování. Bolest je láska a taky násilí a muž, který byl největší zvíře ten získal i nejvíce majetku a žen.
Nejkrásnější je doba průmyslové revoluce a změny času a možná i ta doba nadčasová, kterou všichni ctíme a milujeme, jde o novou dobu, kdy došlo k vědecké revoluci a i žena přestala být jen domácím mazlíčkem a získala si větší pozornost a muž se zajímal i o její názor a duši a nejen o to, co které sluší !? Nejlepší muž byl ten, který měl rozhled, názor a byl volnomyšlenkář a vědátor i inovátor a někdo, kdo se snažil pohnout světem a přesto, že to byl dobrodruh byl i něžný milenec a ctitel a byl vším jen nechtěl se vázat a být manželem. Chtěl ženu, která to chápe stejně, která nechce lásku v manželství zabít, ale která jí nechá volnost a na tu dobu to bylo až moc pokrokové, takže byl tajným milencem těch žen , co se bojí a veřejným těch, co ztratí dobrou pověst, ale mají celý život na co vzpomínat.
Muž 21. století - moderní muž a to , co ženy dnes nazývají mužem !? To může být intelektuál a flákač nebo dobrodruh bez špetky cti v těle, ale i národní myslitel či herec nebo sportovec, který sám sobě do jámy padá, když tu pravou mezi modelkami -zlatokopkami hledá. Potom politik či spasitel a národní buditel či dětí živitel ? Nevím milé dámy, koho máte doma, ale dobře se podívejte a pokud je to někdo, kdo vás má rád a vaše děti a snáší vaše vrtochy i špatné nálady a přesto se usmívá a miluje vás, i když ho někdy strašně s....., tak ho pro Boha živého za lepší model nikdy neměňte, protože proč měnit dobře zajetou škodovku za Ferari, které je rychlé, ale nákladné a nejisté a taky nemá výdrž na dlouhé tratě a s dětmi nepočítá a má malý kufr a také nehledá k sobě krásku, protože ono chce a touží vyniknout samo ?!!!! Takže dámy nejlepší není někdy to neznámé, co nemáte doma a co jste nikdy nepoznali, ale to nejlepší máte doma ( někdy stačí najít návod nebo si dobře přečíst ztracený manuál) a potom se připoutat a užít si s mužem svých snů jízdu na plný plyn !!!!!!


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá jarní kolo soutěže! Ročník 2019, 1.4. až 30.6.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

Téma: Rodina

Mateřství, aneb když už jste v „tom“, tak vám nepomůže už ani Bůh.

Beata Mareke, věk: 36 let

Přečíst

Krutá a upřímná realita, toho, co vám nikdo neřekne a nikdo vás na to nepřipraví, aneb 25 plus 11 kg neskutečné lásky

...

Téma: Rodina

Zase ti důchodci ...

Dana Beňaková, věk: 60 let

Přečíst

Již několik let převládá ve společnosti názor, že právě důchodci jsou přičnou všeho toho "zla" ve společnosti, že jsou to právě oni, kdo nám...

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing