Home Fejetony
2019
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2019
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2019
Archív fejetonů
2013 - 2019

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2014, Kolo: podzimní, Téma: Muži

E.R.O.T.I.K.A.

Markéta Lukšíková, věk: 36 let

Taky vás honí mlsná, když tohle slovíčko vyslovíte? Či snad jenom uzříte? Pociťujete stud? Je pro vás zcela tabu? Fantazie se rozjede na plné obrátky a vy si představujete to nejdivočejší, co vás jen v tu chvíli napadá?

   Taky vás honí mlsná, když tohle slovíčko vyslovíte? Či snad jenom uzříte? Pociťujete stud? Je pro vás zcela tabu? Fantazie se rozjede na plné obrátky a vy si představujete to nejdivočejší, co vás jen v tu chvíli napadá? Někdo plnou mísu pocukrovaných vdolků, jiný rajcovní brunetku v negližé. Pánové vychlazenou dvanáctku a nadrženou dvacítku, dámy zase vypracovaného zajíčka a nablýskaný sporťák. Mýlím se? Sto lidí - sto pohledů značí. Je zajímavé vnímat pochody ve vašich očích, které absolutně kontrastují s vašimi myšlenkami. Tak jako Beáta a Filip. Dva neznámí, vzájemně se přitahující. První rande, nebo spíš schůzka naslepo. Stačil jenom zajímavý popisek inzerátu a udička zabrala. Kdo je vlastně lovec a kdo kořist?

  Beáta seděla na koženkové pohovce, v levé ruce svírala mezi prsty kapesník a pravou pod stolem nenápadně krčila ubrus. Přítmí baru bylo velmi povzbudivé. Kolem sedělo jen pár mileneckých párů, jejichž tváře se vpíjely vzájemně do svých protějšků. Nervózně se rozhlížela. Hlavou otáčela stále dokola - svítit jí oči, byla by jako maják. Malý příměstský bar byl ideálním místem na první rande, ovšem to, že bude  tou čekající ona sama, už považovala za první hrubé mínus. (Sakra. Změna času. Že já na to husa zapomněla?!) Inzerát s názvem – Není erotika, jako erotika..., byl vyzývající a zvědavost zapustila kořeny hlouběji, než rozum udal zavčas bezvýznamné stop.

   Vypila už druhou skleničku bílého, bylo sladké, takže pokud neskončí v náručí potencionálního milence, pak si dá ještě tři a skončí rovnou naložená s bolestí hlavy ve vaně. Čas na hodinkách plynul jako auta na D1. Rychle, ale s obavou, jestli vůbec dojedou. Hlavou se jí šířila panika, uši pálily – což bylo dostatečné znamení přestat pít, přesto si poručila třetí nášup.

    ,,Máte tady volno, slečno?“ zvedla ztěžka hlavu a kdyby stála, sedne si znovu na prdel. Je to on? Vážně to byl on? Jedna rozmazaná fotka a bůhví kolik promile v krvi, by udělaly i ze Shreka samotného Robina Hooda. Jak sakra zněla ta správná odpověď? Zřejmě vypověděl službu ten nejdůležitější mozkový závit a ona jen odevzdaně pohnula rameny. ,,Slečna beáta?“ zeptal se. (Trefa do černého, opozdilče.) Zpoždění odpuštěno. Ujde i v reálu. Vysoký, pohledný, sexy,... takoví přece nebývají tupci, ne?

    ,,Ano. Ano. Jen mi nějak vypadlo to správné slovo.“ (Tajemné slovo se mi vykouřilo z hlavy, protože tady sedím jako slepice už víc jak půl hodiny. Ještě abych tak snesla vejce, krasavče!)

    ,,To nevadí. Poznal jsem vás podle fotky,“ odpovídal zdvořile. Sundal si bundu, Beáta zaslintala už jen samotným pohledem na ploché břicho a statnou figuru, ošila sebou, dopila na ex třetí skleničku a očekávala nepředvídatelné. (Tak na první pohled ujdeš, holka. Růžové tváře značí docela slušnou lajnu, s tebou to půjde jako po másle.) ,,Dáte si něco?“ (Čistě zdvořilostní otázka, protože už si poměrně načatá.) Usadil se.

   ,,Děkuju. To samé,“ ukázala na prázdnou skleničku. ,,Filip?“ zeptala se nesměle, protože se vlastně ani nepředstavil. (Pomoc. Probodl mě Amor.)

   ,,Ó, ano. Promiňte. Úplně jste mě zaskočila. Velmi příjemně, podotýkám,“ vzal její ruku do dlaně a políbil konečky prstů. (Pomažeme trochu medu kolem, romantické gesto a do hodiny mám v kapse její kalhotky.) ,,Čekáte tu dlouho?“ (Že by další exteriérová a interiér z pilin?)

   ,,Ani ne,“ zalhala. ,,Před chviličkou jsem přišla. Já totiž...“ omlouvala se. ,,Zapomněla jsem si posunout čas, víte?“ zasmála se. (Stupidní otázka. Není to jedno? Prostě tu čekám a hotovo!)

    ,,Tak to chápu. Měl jsem v úmyslu tady být dříve, než vy.“ (Mám pravdu. Další exteriérka napucovaná zvenku, vnitřek bublanina.)

   Číšník přinesl skleničky, jemné ťuknutí zúčastněných o jejich okraje a letmé úsměvy. Nesmělý polibek na tykání a nezbytná diskuze na téma inzerátu.

    ,,Jsi tedy svobodná?“ zeptal se nečekaně. (I když vdaná, věčně nudící se panička by taky nebyla marná. Ty zajeté, jsou nejlepší.)

    ,,To samozřejmě ano. Jinak bych na takový inzerát neměla to svědomí ani pohlédnout, natož pak odpovědět. A určitě jsem nebyla jediná, co?“ spiklenecky na něj mrkla. (Očekávám jednoznačnou odpověď! Ano!Ano!)

    ,,To bohužel ne,“ provokativně pokynul hlavou a upil ze skleničky. ,,Ale konečný los padl, jak tak koukám, naprosto trefně.“ (Páni, ty hořící tváře, ta jiskra v očích...)

   ,,A co ty? Řekneš mi něco o sobě?“ vyzvídala poměrně vláčná Beáta. (Byl jsi stvořen jenom pro mě! Svobodný, zaopatřený, krásný, sexy, svalnatý a budeš mě do smrti na rukou nosit. Mimo jiné, mě do měsíce požádáš o ruku.)

   ,,Já? Nic zvláštního,“ dopil skleničku až do dna a kývl na číšníka. (Není nic horšího, než zvědavá ženská.) Už to bylo podezřelé gesto. Vnímavá žena by postřehla náznak otlačeného místa na prsteníčku a ani výběr pánské vůně nebyl rozhodně bez porady s něžným pohlavím. Beáta byla absolutně zaslepená, nevnímavá, zmatená, a to jediné, nač pomýšlela, bylo následujících šedesát minut. Viděla se v jeho náruči a stále dokola se jí do paměti vrývalo těch několik zásadních písmen, psaných  výraznou černí.

   ,,Nevěřím,“ podotkla. ,,Vypadáš jako z katalogu Manžel na objednávku,“ zasmála se a dorazila zbytek opojného moku. Promnul si prsty, aby se ujistil, že to viditelné místo jí zůstane skryto. Zůstalo. Podrobného vysvětlení pointy inzerátu se Beáta dočkala po boku lákavě vyhlížejícího muže. Oba se těšili na nadcházející hodiny. Oba měli plán, který zhatil jeden šokující okamžik.

   ,,Tati, tati,“ vběhl do dveří malý, asi pětiletý klučina. Jeho směr byl jasně daný. Filipova náruč. Beáta zůstala jako opařená, zírala na dítko snažící se dostat Filipovi do náruče. Pochopila. Zvedla se, oblékla si kabát, pousmála se a podotkla, ,,Pravda. Není erotika – jako erotika.“ Nerozhlížela se. Na stůl položila dvoustovku a odešla. Filipův výraz ve tváři mluvil za vše. Příští znění inzerátu bude úplně jiného znění – Hledám matku pro svého syna.

    


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá jarní kolo soutěže! Ročník 2019, 1.4. až 30.6.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

Téma: Rodina

Když člověk zestárne

Jana Kořánová, věk: 71 let

Přečíst

Jak to v nevěřících rodinách dnes vypadá. Jak kariéra vládne nad citem a úctou! A jak tím pádem přibývá nemocí...

Téma: Rodina

Křtiny

Martina Peřestá, věk: 32 let

Přečíst

Někdy nám život nadělí spoustu neočekávaných nebo i "očekávaných" situací. Někdy se jim dá zasmát, ale někdy jsou spíše...

Téma: Erotika

Noční představy

Martina Peřestá, věk: 32 let

Přečíst

Noční představy moje nebo všech žen? Většina z nás občas přemýšlí, čím oživit dosavadní vztah nebo manželství. Nabízí...

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing