Home Fejetony
2019
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2019
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2019
Archív fejetonů
2013 - 2019

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2014, Kolo: jarní, Téma: Erotika

Manželská erotika

Vendula Mládencová, věk: 23 let

Následující text obsahuje velkou spoustu sexu, erotiky a hříchu. Pokud jste puritáni, tak raději nepokračujte ve čtení. Mohl by vám stoupnout tlak nebo způsobit trauma. Nechcte se svézt na vlně erotična a nevyslovených fantazií...

Manželská erotika. Pryč jsou ty doby, kdy byl sex hlavní náplní každého mého dne. Sama sebe jsem považovala za bohyni a marně hledala někoho, kdo by splnil mé fantazie a touhy. Život utíkal a doba sexuální revoluce se pomalu vytrácela. Časem se stáhla do postranní, aby uvolnila místo jiným aktivitám. Zlom přišel s narozením dětí. Většinou nebyl čas, a když ano, tak zase nebyla chuť. Večer  padnu do postele a užiju si chvíle úplného bezvědomí. Když se zadařilo děti uspat dřív, tak přišel správný čas na manželskou erotiku. Nejdřív polibek, potom doteky, když najednou – cink! Ozval se zvoneček na dveřích dětského pokojíčku. Dali jsme ho tam pro případ, že se jedno z dětí vzbudí a přijde za námi. Jedním pohybem shodím manžela z postele a vyskočím. Ve dveřích stojí pěti letá dcerka a mne si očíčka – ,,Mami, já potřebuju čůrat". Dojdeme do koupelny a zpátky do postýlky. Aby usnula, lehnu si k ní a zpívám mravenčí ukolébavku. Když se vrátím do obýváku manžel už zařezává. A je po erotice. Druhý den následuje pokus č.2. Děti spí, bytem se rozléhá příjemné ticho a přichází chvíle na trochu romantiky. Scénář se opakuje, když přijde na řadu svlékání, začne náš sedmi měsíční syn plakat. Než ho nakojím a uložím, manžel už leží na posteli jako vyvržená velryba a chrápe. Další dny už se raději o nic nepokoušíme. 

Uběhne týden a já totálně vyčerpaná lezu do postele. Uvelebím se, když v tom mě manžel začne líbat. Pomalu mi vyhrne košilku a … s šokovaným výrazem se zeptá: ,, Panebože! Co to máš na sobě"? ,,Co bych měla. Pohodlný bavlněný bombarďáky". ,,Ježiš, tenhle pohled mě bude strašit do konce života. To sis nemohla vzít aspoň něco pěknýho"? Jak jsem mohla vědět, že něco bude, bráním se. ,,To si měla předpokládat"! ,, Tak promiň, že nechodím spát v korzetu a krajkových tangách. Já dávám přednost pohodlí víš. A ty Tvoje děravý trenyrky s čili papričkou taky nejsou zrovna hit. Je to vůbec čili paprička? S těma dírama to jde těžko poznat." ,,Ne, je to králíček ty vtipná"! Jo tak králíček to byl možná před deseti lety a milionem praní. Další den se pokusím o nápravu. Obléknu si sexy prádlo, navoním se, namažu třpytivým tělovým mlékem, použiju rudou rtěnku a jde se na to. Vběhnu do obýváku a s rozběhem se vrhnu na manžela. Jau! ,, Seš blbá? Co? Asi mám zlomený žebro. Co to máš za nápady." ,, Já Tě chtěla jen překvapit. Tak si trhni ty citlivko" A je po všem.

 Pokus č. 24373 . Babička si bere děti ven. Zatáhneme rolety, rozložíme gauč, pustíme Philla Collinse a… někdo zvoní. V kukátku vidím sousedku a snažím se potichoučku vrátit do obýváku. Jenže jako na potvoru šlápnu na plyšového soba, který začne zpívat Marry Christmas. Debilní sob! ,, Slyším vás! Nedělejte, že nejste doma"! Křičí a v kukátku je vidět její vyboulené oko. Otevřu a milá paní mě zasype informacema o požární kontrole a hasičáku, který jí máme půjčit. Pošlu manžela do garáže a čekám. Konečně. Jsme sami. Svléká mi košilku, když v tom se ozve zvonek znovu. To už si snad dělá prdel. Rozčílí se manžel, a jde ke dveřím. Co zase chce ta čarodějnice. Tentokrát je to nějaký mladík v obleku a nabízí nám levnější elektriku. ,, Běžte s tim už do prdele!" A jak už to u nás bývá zvykem, je po erotice. O pět minut později volá babička, že už jdou. Takhle to u nás chodí. Místo manželská erotika bych to raději nazvala manželská komedie. No co. Aspoň nám ten sex nezevšední. Snažím se ve všem hledat to dobré. Vlastně je to í skvělá antikoncepce. Na rozdíl od tabletek funguje stoprocentně a zadarmo. Sice už nejsme jako králíci, spíš jako dvě pářící se olihně, ale přesto se někdy zadaří a stojí to za to. Takže vypněte počítače, telefony, tablety, nahoďte sexy pohled nadržené samice a hurá do víru vášně.


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá zimní kolo soutěže! Ročník 2019, 1.1. až 31.3.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

Téma: Rodina

Past na tchýni.

Miloslava Černá, věk: 80 let

Přečíst

Pro seznámení s rodinou mého bratra jsme vybrali nabídku společného víkendu na chalupě, kterou si náš táta na penzi zrekonstruoval. Všichni...

Téma: Rodina

Šílená Pejskařka

Lenka Staníčková, věk: 27 let

Přečíst

Pes nejlepší přítel člověk, ale největší nepřítel přítele. O tom, jak se z normální obyčejné holky stane šílená...

Téma: Rodina

Konečně společný výlet

Dagmar Tomášková, věk: 55 let

Přečíst

Jak se nám podařilo ušetřit čas na výlet a jak dopadl s nezvaným společníkem...nebo spíš společnicí...

...

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing