Home Fejetony
2019
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2019
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2019
Archív fejetonů
2013 - 2019

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2013, Kolo: jarní, Téma: Muži

Muži mého života

Božena Vavroušková, věk: 35 let

Pojednává o pohledu na muže mýma očima.Je o mužích,kteří se mi líbí a o tom jak se ke mně vždycky chovali.Je v něm snaha o pochopení jich samotných i sama sebe.

Muži byli vždycky zvláštní kapitola mého života.Skoro všichni se báli,že mi sexem ublíží.Byla jsem pro ně křehká a něžná květinka,které nechtěli ubližovat.Milovali mě,ale dávali mi to najevo jinak než sexem.
Vždycky se mi líbili kluci s dlouhýma černýma vlasama,takový ten typ indiána,který svýma krásnýma očima uměl říct téměř vše.Taky se mi líbili zlobiví kluci,rockeři a kluci na motorkách,kteří byli krásní,měli nádherné dlouhé vlasy,uměli hrát na kytaru,zpívat,byla s nimi sranda,ve společnosti byli hvězdy,ale nebyli to muži pro život.A pak tu byli kluci typu andílka.Krásní,něžní,téměř nevinní,s dlouhýma blonďatýma vlasama.A tak mi to zůstalo do dneška.V životě ale bylo všechno jinak.
Má první opravdová velká láska byl kluk o osm let starší než já.Milovala jsem ho a on mě taky.Spal se mnou v posteli,říkali jsme si krásnými jmény,líbali se,chodili tancovat,ale nic víc jsme spolu neměli.A pak jsem ho jednou večer načapala na záchodě.Stál tam a honil si ho.Bylo mi děsně trapně,když jsem ho tam nechtěně nachytala.Proč to dělal...?Prý mi nechtěl ublížit a všechno mezi námi sexem pokazit.A já ho přitom tak chtěla...Později,když jsme se rozešli,tak jsem došla k názoru,že byl asi gay.Mimochodem,nikdy se neoženil a já prý byla jeho jediná velká láska.
Další kluci kvůli mně skákali buď z balkónu nebo z okna a utíkali za mnou,jen aby se mnou mohli být,jiní podváděli své manželky a jezdili za mnou,aby se vypovídali,aby mi říkali jak jsem krásná,chápající,jak by mě hrozně chtěli,brali mě na obědy a večeře do hotelů,chodili se se mnou dívat na západ slunce,líbali mě a říkali mi jak jsem úžasná.Bylo to krásné,přátelské.Milovali mě a nechtěli mi ublížit sexem.
Poznala jsem i krásnou osudovou lásku.Byl to můj bývalý manžel a mně bylo nádherných devatenáct let. Milovali jsme se,žárlili na sebe,hádali se,usmiřovali se a nedokázali bez sebe žít.Všechno zničila nevěra a rozdílný životní postoj.Přesto jsme se pořád  milovali a jeden druhého jsme měli v srdci.Vím,že jsem byla jeho největší láska života.Osudová.Tak jako on moje.Bohužel,už jsme k sobě nikdy nenašli bližší cestu,i když jsme se o to párkrát pokusili.Moje životní,osudová láska...Když jsem se po letech opět chtěla pokusit o vzkříšení našeho vztahu a přátelství,když jsem mu chtěla říct,že ho mám pořád ráda a nikdy jsem ho nepřestala úplně milovat,když jsem ho chtěla navštívit a promluvit si s ním,zemřel...Byl to největší šok mého života.Už jsme nedostali žádnou jinou šanci.Vím,že mě miloval do poslední chvíle a že když odcházel z tohoto světa,myslel na mně.
Poslední muž,o kterém bych se chtěla zmínit je o mnoho let mladší než já.Nikdy jsem nepoznala hodnějšího muže,udělal by pro mě všechno na světě.Pomáhá mi,podporuje mě,nosí mi dárečky,chce,abych byla šťastná,miluje mě a jsem jeho květinka...
Nikdy jsem neměla důvod nemít muže ráda,ale nikdy jsem taky nepatřila mezi ženy,které by při pohledu na muže šílely nadšením,vášní,vzrušením a nedočkavostí.Snad jenom tenkrát s mojí osudovou láskou.A možná je všechno úplně jinak...Je přece tolik krásných mladých dívek a žen...
Jak říkám,muži jsou zvláštní kapitola mého života.


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá jarní kolo soutěže! Ročník 2019, 1.4. až 30.6.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

Téma: Rodina

Mateřství, aneb když už jste v „tom“, tak vám nepomůže už ani Bůh.

Beata Mareke, věk: 36 let

Přečíst

Krutá a upřímná realita, toho, co vám nikdo neřekne a nikdo vás na to nepřipraví, aneb 25 plus 11 kg neskutečné lásky

...

Téma: Rodina

Zase ti důchodci ...

Dana Beňaková, věk: 60 let

Přečíst

Již několik let převládá ve společnosti názor, že právě důchodci jsou přičnou všeho toho "zla" ve společnosti, že jsou to právě oni, kdo nám...

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing