Home Fejetony
2019
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2019
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2019
Archív fejetonů
2013 - 2019

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2014, Kolo: jarní, Téma: Erotika

Svedu tě

Blanka Faltová, věk: 58 let

Děláme ze sebe svatoušky a přitom prahneme po vzrušivém objetí. Chceme být milováni, ale sami neumíme milovat. S erotikou zacházíme jako s prodejnou děvkou, přitom je plná hudby, poezie a správně naladěna, zpívá v našem srdci.Projevuje se ve všech druzích umění. Je to tak jednoduché...stačí řídit se vlastními pocity.


Není snad „choulostivějšího téma,“ než je Erotika. Již samotný název může u případného puritána vyvolat pocit nevole a hanby. Přehnaná posedlost erotikou, také nepůsobí právě dobrým dojmem na partnera. Ale pokud se jen předvádíme, jako člověk sedící v čekárně ordinace naproti mně…

Nevím, kam uhnout očima. Ten mizera mi to snad dělá naschvál! Listuje erotickým časopisem a sleduje, jestli se dívám. Mezi námi je jen úzká ulička, takže mám ty „čuňačinky“ celou dobu před sebou.  Ostatní pacienti sedí na druhé straně místnosti v tiché nevědomosti. Jak já jim závidím!

Nejsem zvědavá, alespoň ne teď, na mužské intimní partie, i když tak impozantní velikosti se jen tak nevidí.  

Nejsem, nejsem, nejsem! Přesvědčuji srdce s každým jeho hlasitějším úderem. Proč tam teda zírám!? 

Stydím se. Zpoza časopisu na mě jukla tvář pohledného chlapa. Je přesvědčen, že jsem „zabrala“ 

A nezabrala?  Nadávám v duchu.

Uf, za chvíli mi sestřička bude měřit tlak a vůbec nevím, kam se vyšplhá. 

Erós, řecký bůh lásky, za naše postoje k erotice nemůže. Vyvěrají čistě z naší individuality. Jak nahlížíme na svět. Jak vnímáme sami sebe. Jestli akceptujeme, nebo potlačujeme potřeby vlastního těla, myšlenek, všeho co s láskou a erotikou souvisí.    

Erotikou myslíme projevy citu, touhy, vášně. Mluvíme tu o vzájemné přitažlivosti bytostí. Patří k životu každého z nás, to nepopřeme. 

Momentálně jsem na straně mravokárce, ale co večer? Zítra? Lze vůbec odmítat lásku?  Přemýšlím. Zpřetrhat utkané předivo touhy, mezi partnery? Zatracovat, fyzickou rozkoš, něhu? Zavírat před tím vším oči? To by bylo pošetilé!  Jistě…pro někoho je odříkání jedinou možností, jak nejít proti vlastnímu přesvědčení. 

Pohled očí za časopisem raději ignoruji. Ale stejně jsem ráda, že mě sestra zve do ordinace. Mohu alespoň uniknout vlastním představám. „Sama… s nažhaveným chlapem“

Jak ale zjišťuji, ani uvnitř ordinace se té erotiky zřejmě nezbavím. Pan doktor totiž evidentně balí sestřičku. Svět je prošpikovaný erotikou. 

S tím „necudou,“ jsem se při odchodu z ordinace srazila ve dveřích. Možná to udělal schválně, co já vím. Časopis měl tentokrát úhledně srolovaný do intimní ruličky, ale jiskry v očích stále doutnaly. Usmáli jsme se na sebe, jako dva spiklenci. Proč ne, že? Možná je to „erotoman“ a sem do ordinace přišel, aby se zeptal, jak má své „choutky“ léčit, směju se. Nebo…že by měl naopak potíže s erekcí? Apoleno dost těch provokativních myšlenek, nadávám si.

Najednou si uvědomuji, že musím také žít, dýchat, uvolnit se, a ne jen pořád pracovat.  Jsem sice mladá, ale život tak rychle utíká. Skončila jsem díky přepracovanosti u doktora s oslabenou imunitou. Znamená pro mě finanční jistota víc, než pravá láska? To snad ne! A co jiní? Proč si musí pohledný mladý muž prohlížet obrázky, místo aby vedle něj seděla pěkná ženská?

Je večer. Dva roky rozečtený Harlequin, /na víc již unavený mozek z práce nestačí/ ukládám do knihovny. Dnes teda rozhodně číst nebudu. Pozvala jsem „necudu“ na večeři. Poprvé!  Ptáte se, jestli si od toho něco slibuji? Ano! 

Svůdně se obléknu, navoním, zapálím svíčky…popouštím uzdu své fantazii… 

Svlékne mě…políbí…pomiluje…

A víte, že ráno po probuzení to bylo ještě krásnější? 


    


 


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá zimní kolo soutěže! Ročník 2019, 1.1. až 31.3.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

Téma: Rodina

Past na tchýni.

Miloslava Černá, věk: 80 let

Přečíst

Pro seznámení s rodinou mého bratra jsme vybrali nabídku společného víkendu na chalupě, kterou si náš táta na penzi zrekonstruoval. Všichni...

Téma: Rodina

Šílená Pejskařka

Lenka Staníčková, věk: 27 let

Přečíst

Pes nejlepší přítel člověk, ale největší nepřítel přítele. O tom, jak se z normální obyčejné holky stane šílená...

Téma: Rodina

Konečně společný výlet

Dagmar Tomášková, věk: 55 let

Přečíst

Jak se nám podařilo ušetřit čas na výlet a jak dopadl s nezvaným společníkem...nebo spíš společnicí...

...

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing