Home Fejetony
2019
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2019
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2019
Archív fejetonů
2013 - 2019

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2014, Kolo: letní, Téma: Zaměstnání

Hořké zklamání

Markéta Lukšíková, věk: 36 let

Není zaměstnání, jako zaměstnání. Být "pravou" rukou šéfa, se může zdát jako výhoda, do jisté doby. Pak je člověk schopen čehokoliv, přestože bude trpět nějaký čas, jako zvíře. Použití všech možných odpuzovacích prostředků, je jediná možnost, jak na věky věků, odehnat jeho žádostivé pohledy a svědící ruce.

    Je to druhý týden, co se můj šéf nechal unést a dovolil si mě plácnout po zadku. Jelikož jsem patřila mezi nováčky, hrnek kafe, který by skončil v jeho klíně, nebo na lesknoucí se lebce prapodivného tvaru, byl ještě po nějakou dobu zapovězen.

  ,,Marcelko, nezapomeňte na tu pracovní večeři za čtrnáct dnů,“ připomínal mi. Jako bych četla mezi řádky, pracovní večeře a pak šup, najednou nepojede taxi a hotel bude mít jako naschvál všechny pokoje obsazené a zbude jediný, s extra velkou postelí a měkkými matracemi. Neřád jeden.

   Proč si sakra všichni chlapi jeho typu myslí, že tajná klauzule, nepřipsaná k pracovní službě, zahrnuje sexuální služby zcela automaticky. Jeho úchylné pohledy a úlisné úšklebky, mi na těle vytvářely bodlinky, jen píchnout.

   ,,Ještě jednou si na mě zmetek sáhne, sáhnu si i já,“ hořekovala jsem doma nad pracovním problémem se starším bráchou. Byl můj pravý opak, neambiciózní, dlouhovlasý pupkáč, módní trendy považoval za vrchol feminismu a svou milovanou manželku, která mu právě porodila syna, zase  za Bohyni.

   ,,Tak mu dej ještě čas, holka. Chce to lest, nad všechny lsti. Copak nevíš, jaký trend teď frčí? Je to sice útrpné, trapné, doslova to chlapy srazí na kolena, ale zaručeně kolem tebe projde a ani si neškrtne,“ dopil vychlazenou dvanáctku a poposedl si už v tak stísněném křesle, jako by se mělo na povel roztáhnout a pojmout jeho každodenně se zvětšující faldy. Karel a frčící trend, to je jako stará dřevěná kára s koly značky Matador a dvoudenní zárukou na omezení rychlosti v zatáčkách.

   ,,Poslední trend? Co ty sakra víš o trendech, možná tak aktuální velikost károvaných trenek, páč pokud s tímhle nepřestaneš, budu muset kvůli tobě kupovat nové křeslo a to bych fakt nerada!“

  Mezi poslední trendy řadím stále hubenější peněženku, ošoupanější kalhoty, řídnoucí vlasy, prošlapanější boty a vybydlenější lednici, která už bělejší být ani nemůže.

   ,,Kdo hledá, najde, takže lovu zdar a já pádím,“ flašku od piva zanechal na podlaze, pokývnul rukou a zmizel za dveřmi.

   Celý večer jsem brouzdala na netu, probírala se novinkami a pak... to přišlo jako rána z podmračného nebe...

  ,,To je sakra nápad!!“ Sice budu trpět jako zvíře, ale za pokus to stojí. Nadcházející týden, jsem děkovala matičce přírodě, jen co jsem ráno rozlepila oko, že počasí naplánovala přesně podle mých představ. Ono v červnu se pařit v dlouhých kalhotách a triku, je zážitek nad zážitky.

   ,,Slečno Marcelko, a není vám horko?“ divil se šéf, když si mě prohlížel.

   ,,Ani ne. Nějak mě bacil bacil,“ jestli pochopil můj humor, těžko říct. Bylo mi jako v pekle. Díky tomu, kdo vymyslel neutralizéry pachu a parfémy! Už jen dva dny holka, to dáš! Madonna si s tímhle trendem opravdu zadřela třísku do zadku, protože vydržet to, byl přímo nadpozemský úkol.

   Ten večer, když jsme dojedli a rozloučili se s pracovními partnery, jsem lehce omámená alkoholem, ale zcela při smyslech, na rozdíl od něj, přistoupila na jeho hru. Teď a nebo nikdy!

  Pokoj byl samozřejmě s jednou velkou postelí, dokonce s prostornou sprchou, která přímo vyzývala k užívání si pod proudem vody, ovšem s někým nezapomenutelným, krásným, sexy a nejlépe s harvánky na břiše.

  Usedl na postel, svlékl si sako, sundal plandající kravatu a hodil po mě pohledem, říkajícím vše podstatné.

   ,,Slečno Marcelko,“ zadíval se lišácky a pleška na hlavě se leskla potem jako solární elektrárna na slunci. ,,Popojděte ke mně blíže.“ Alkohol mu zatemnil mozek a jeho kúra v tu chvíli postrádala název šedá. Spíš dutá.

   Máš to mít! Doufám, že výpověď nenajdu v pondělí ráno na stole. Cestou k němu jsem odhodila sako, rozepnula košili, pěkně knoflík po knoflíku a když byla skoro u něj, odhodila ji na postel. Rozepnula knoflíček u kalhot a pomaličku je sesouvala níž. Ani nedutal.

    ,,Tradá?!“ Zvedla jsem ruce, kalhoty sjely až k zemi a pan šéf?

    ,,Co to... co... to je...??!“

   ,,Poslední módní trend, pane šéf, zvaný, chloupky, kam se podíváš,“ mrkla jsem na něj levým okem a tvářila se vítězoslavně. Ten pohled do smrti nezapomenu ani já, ani on.

    Najednou byl volný i vedlejší pokoj, pana šéfa jsem ujistila, že ochlupení hodlám pěstovat ještě nějaký ten měsíc, dokud zase nebude trendy něco jiného. V práci jsem dostala přidáno za výbornou spolupráci s novými kontakty a mého pozadí se už nikdy nedotknul.

        


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá jarní kolo soutěže! Ročník 2019, 1.4. až 30.6.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

Téma: Rodina

Když člověk zestárne

Jana Kořánová, věk: 71 let

Přečíst

Jak to v nevěřících rodinách dnes vypadá. Jak kariéra vládne nad citem a úctou! A jak tím pádem přibývá nemocí...

Téma: Rodina

Křtiny

Martina Peřestá, věk: 32 let

Přečíst

Někdy nám život nadělí spoustu neočekávaných nebo i "očekávaných" situací. Někdy se jim dá zasmát, ale někdy jsou spíše...

Téma: Erotika

Noční představy

Martina Peřestá, věk: 32 let

Přečíst

Noční představy moje nebo všech žen? Většina z nás občas přemýšlí, čím oživit dosavadní vztah nebo manželství. Nabízí...

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing