Home Fejetony
2023
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2023
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2023
Archív fejetonů
2013 - 2023

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2016, Kolo: jarní, Téma: Erotika

sexypříběh

Míla Černá, věk: 78 let

I ve zralém věku může erotika způsobit nečekaný problém.Dvě přítelkyně se rozhodnou překvapit třetí z nich dárkem k narozeninám přes internet,a obdarovaná, hledající dárce,je překvapí lehkovážným vstupem do anonymního vztahu.

Sexypříběh.
Samotné téma mi připadá poněkud nepatřičné i pro tři bláznivé přítelkyně seniorského věku, které se rozhodly vtipně a neobvykle oslavit sedmdesátku nejmladší z nich. Dvě zralé dámy přemýšlely o dárku v kavárně nad šálky pressa a hromadou časopisů.
„Zírej! Tohle exkluzivní prádýlko- a šlo by objednat v e-shopu, jako překvápko, anonymní odesilatel!" Schváleno. Vždyť nejen celebrity mohou předvádět svá těla i v pokročilém věku, právě oslavenkyně může udržovanou postavou i tváří konkurovat i dámám o desítky let mladším! Lze jí jen trochu láskyplně závidět. Nejen figuru, ale hlavně životní elán, vždyť dodnes nezanechala své celoživotní práce, dvakrát týdně vyučuje na střední škole výtvarnou výchovu a ještě si přibrala večerní kurzy pro seniory. Chodí cvičit, plavat - nebezpečně aktivní babka! Rozhodnuto - zařízeno. Dárek jí doručí přesně v den narozenin a pak se uvidí. Kdy? No přece na oficielní oslavě v hospůdce na nábřeží, v níž se tři přítelkyně scházejí už řadu let.
„Do hospody dorazíme s kytkou a knížkou, pěkně seriozní gratulace. Jestlipak se nám pochlubí?" Přesto, že dvě dámy nad neotevřenou Bohemkou očekávaly oslnivý vstup oslavenkyně, dokázala je překvapit. Super zjev - prosím. Ale proč, proboha , přinesla na oslavu tablet? Chce snad předvádět rodinné fotky? Až když bublinky trochu stouply do hlavy dokázaly dámy nad porcemi lehkého salátu přijmout i nabídku. „Něco vám ukážu. Budete zírat." A taky že zíraly! Jediná fotka, odvážný záběr postavy v sexyprádle, zakrytá tvář. A pod tím husté řádky mailové konverzace. „Hodila jsem to na net, třeba se přihlásí dárce, super nápad, nemyslíte?" Kradmo po sobě pohlédly s jasnou pochybností. „A co dárce, ozval se?" „Bylo jich víc, ale jeden - bude to asi mladíček- píše fantasticky a má úžasné výtvarné cítění, chcete si to přečíst?" Už z prvních řádek kape erotika. Mládenec je vtipný, svou fotku nahradil snímkem sochy Davida a konverzaci si vypůjčil z Nezvalových „Sonetů zachránkyni."
„Ale i ty ses´dost odvázala, hraješ si asi tak na zralou čtyřicítku!"
„No a? Nikdy se nic nedoví, jsou to jen hrátky." Oslava skončila, hrátky ne. Čerstvé sedmdesátce se objevil ve tváři nový rys, zvláštní složení jemných vrásek kolem očí, působící provokativně. Časem přiznala."V poslední době už není jen poetický, začíná dorážet, dost syrovými představami popisuje mé tělo, hraje si s ním, líčí co všechno by mi mohl - a sám se ztotožňuje s Davidem."
„Měla bys´to ukončit. Dráždíš ho -"
„Snad, ale ještě ne, chtěl by mě poznat - a já jeho vlastně taky. Aspoň zdálky -"
Vždycky měla svou hlavu, ale naštěstí i zbytek rozumu. Na domluvenou schůzku přišla bez poznávacího znamení, obal Nezvalových veršů v kabelce. Stačí ho vylovit. Vyhlížela Davida, ale v houfu mamin korzujících s kočárky parkem, ani jedna mužská tvář. Až v dálce, mezi stromy se mihl asi patnáctiletý kluk. Známá postava, úzká ramínka, chmýří nad horním rtem. Rychle sklonila hlavu, ale už ji míjel a zdvořilost mu nedovolila projít bez povšimnutí. „Dobrý - den- paní profesorko." Jen pokynula hlavou. Znala ho. Už druhým rokem chodil na její hodiny výtvarné výchovy. S pozdravem ulehčeně přidal do kroku, jen trochu se rozhlédl kolem a pak vylovil z kapsy pomačkanou reprodukci Janečkovy kresby.
 


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá zimní kolo soutěže! Ročník 2023, 1.1. až 31.3.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing