Home Fejetony
2023
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2023
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2023
Archív fejetonů
2013 - 2023

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2017, Kolo: zimní, Téma: Erotika

Erotomanka

ilona Novákova, věk: 45 let

Erotomanka je malý nepodstatný manuál, jak docílit vyváženého stavu těla a duše a přitom se ze života nezbláznit, nikomu ho nevzít, necít se vinná v horším případě neninná...Erotomanka je silně nad stresem, strachem, nad nemocí a úplně nejvíc chápe zákony přitažlivosti a polaritu těles ve vesmíru.

Erotomanka.


Erotika, význam jejího pojmu, si vysvětluji po svém.
Erotický může být film, chlap co se mi libí, erotické mám nálady,myšlenky, pomůcky, sny.
Erotická jsem celá já, duší a tělem, vnímám to s přibývajícím věkem, stejně důsledně, jako s ubývajícími prožitky. Prostě mě napadá jedna věta...Co není v mládí a vizáži, Ti dokážu lehce vynahradit odvahou experimentovat. Udělej si na výlet do staré stodoly, co dobře hoří, čas, prostor.Můžu Tě vzít někam, co ti štíhlá, pevná a naivní slečna ani nedovolí,, natož nenechá na sobě praktikovat. Asi tak nějak vypadá hozená rukavička před případným erotomanem, co by se neodvážil ani tykat, natož otevřeně mluvit o svých snech a potřebách.
Opravdu si myslím, že loveni jsou muži, ne my ženy. Si vezměte, jaký jsou to pozéři. Ukážou Vám nejdřív svoje auto, kam Vás na ten výlet vezmou, pak Vám dají najíst. Jídelní lístek je nudí, sežrali by okamžitě vaše obě prsa, protože jste erotomanky a protože jsou v dokonalé podprsence, co udělala zázrak a změnila gravitaci, o dvacet let méně. Není nad domácí stravu, obyčejné neexotické menu, ale v danou chvíli, jste aut, pokud si dáte fazolovou polívku a borůvkový knedlíky. Musíte vybrat maso tří barev a s rýží, protože smažený hranolky Vám ´klidně rozjedou žlučník a takový záchvat, nebyl v plánu. Pokud jste lehce konsternovaná jeho monologem o bývalé přítelkyni či ženě, o nehorázných rodinných poměrech, k majetku, dejte si klidně dvě dvojky těžkého červeného vína. Otupí Vaší potřebu mu oponovat, zastat se jich a neboje Bože, mu jednu vpálit do úsměvu, protože on se opravdu usmívá. Nervózně,ale přece.
Pokud chcete zažít erotiku, prostě musíte být smyslná, všeho schopná, odvážná, ta co bere to přerostlé dítě, v lepším případě třicet let zastydlého puberťáka na svou hruť a s dychtivostí vlastního strádání, měsíce zpět ,šeptající." Pojď na mou hrud a hodinu tam bud".
Dejte mu pocítit chválu, pochvalte mu v tomto pořadí, auto, výběr restaurace, jeho smysl pro humor, říkejte mu ,že je opravdu fajn, skvělý, boží a červenejte se,,když zavelí."Platím"! Nechte ho, aby Vám pomohl do kabátu, protože být vedro, žádný oběd a placený privát nebyl a dávno jste se potkali na dece v lese a věřte , že by nedočkavostí , trefil i to mraveniště.
No a jdeme do důsledku, otvírají se dveře, zamyká se za námi a teď tedy máte dvě možnosti, vlastně jednu. Máte jedinou příležitost nastavit program. Ono se nesmíte rozbrečet, ani začít hystericky smát, když se mu začnou třást ruce, upustí kufřík, nedokáže se Vám podívat do očí, hledá kličku od okna a přemýšlí, v záchvatu počínající erekce, že skočí z okna s myšlenkou. „ To jsme asi nechtěl, asi jsem to přehnal"! Tady pokud chcete zažít erotiku, musíte jít do útoku.
Člověk by nevěřil, že přestože denně pracuje víc jak půl dne za peníze a další hodiny kmitá kolem nevděčné rodiny, jak to vlastně sám za sebe, pro svou potřebu, dokáže hravě zahrát, vrozenost kurtizány máme asi v genech všechny, pokud tedy opravdu chceme erotiku. Taková hodně vyhladovělá žena, to tomu chudákovi za odvahu spočítá. Z lovené laně, je útočná nymfa, pán lehce omdlívá na ty přednosti a vy lehce opilá vínem, zjistíte, že když opravdu drží hubu a jen lehce vzdychá začíná být opravdu sexy.
Ted bych to zbytečně nerozebírala. Víte, že má odkrvený mozek, sundal si brýle, říká Vám „kočičko" a to jste zasloužilá kočka, zralá na pravidelnou veterinární péči. Víte, že středo bodem jeho zájmu je něco, co toho Vašeho dávno nedráždí, nevzrušuje, nezajímá. Proto jste tu a proto je tu s Vámi stejně otrávený chlap ze své ženy, ale VY jste jiná.
Nebudu tu popisovat to mrzké počínání, naučených poloh a adekvátních reakcí na dotyky, budu se zabývat erotomankou.
Co si taková žena v danou chvíli myslí.
Každopádně je vzrušená, je to sen? Bože jak dlouho jsem bez toho dokázala vydržet, až se mi rosí oči touhou, po tom ztraceném pocitu. Je zvědavá, na něj, na sílu paží, na obětavost v předehře, na oči, kterýma mě vnímá, protože světe div se, oba se na sebe díváme, nemusí myslet na nikoho jiného, abychom dosáhly vrcholu, šli do něj spolu.
Je to svobodný okamžik, nemusí se opakovat, nikdy, tak proč si to neužít, proč se brzdit, proč vnímat něco jinak, než v tuhle chvíli asi je. Žiju, je tu pěnící se krev, je tu zapomenutí se, je tu vyplavení všech nálad, za týdny a měsíce a roky zpátky, je tu život, na plný pecky..Jsem to já, zase sama sebou..
Erotomanka to dá, dá si lekci vlastní identity, klidně za cenu mnoha kompromisů, protož ví,že tohle jí dá všechno. Vyplavené emoce, zmačkané lůžkoviny,rozcuchaný lidi, rozmazané šminky. Deset let, po křeči v obětí, zpátky a celý den to trvalo, se udělat mladší. Je to jedno, není to důležité, podstatné, v téhle fázi se stane něco, co bud přecenili, nebo podcenili.
V této fázi si oba musí projít rájem a i peklem, začít komunikovat, co se stalo, jak se stalo a co s tím chtějí oba dva udělat, pokud zůstanou jen u zdvořilostí, je konec.
Žít kvalitní život, znamená mít tuhle část plnou emocí. Z vlastní zkušenosti zralé ženy musím podotknout, že čím víc mě dotyčný objekt štve, tím méně mě vzrušuje. Musím uznat, že zvyk je železná košile, musím přiznat, že průměrná eroticky laděná žena myslí na sex každá tři minuty, tak dává průměrnému eroticky naladěnému muži minutu navíc.
Je to přesně ta minuta, kdy se na sebe podívají se stejnou myšlenkou a ještě mluví o práci, počasí, rodinách.
Nebýt erotiky, nevznikne láska, nejsou děti,rodiny. Taky by nebyly války, rozvody, skandály a už vůbec by se neuživili spisovatelé, redaktoři bulváru, právníci a soudci.
Naše srdce a těla by byla mrtvá, zaživa.
Miluji a vždy budu milovat podoby a náznaky všech druhů lásek, protože to opravdu pochopí jen opravdová žena.
A říkám svojí kadeřnici, co budu povídat, když se toho dožiji, babkám v domově důchodců. „Jo holky, tenkrát ten Alois, to byl kus chlapa, za tím jsem utíkala přes humna a bylo mi to jedno, že mě doma táta seřeže". Celé lidské bytí stojí na tom, jestli je člověk schopen, ochoten, být erotikou a citem k dalším lidem posedlý, když není, nic na světě mu tohle nevynahradí. To si vážně myslím a tak to s legrací posílám všem těm,co si zrovna rvou žíly, že to neklape...Bude,až se pochopíte sami a začnete se sami za sebe milovat.

 

 

 

 


 

 


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá zimní kolo soutěže! Ročník 2023, 1.1. až 31.3.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing