Home Fejetony
2023
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2023
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2023
Archív fejetonů
2013 - 2023

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2017, Kolo: zimní, Téma: Erotika

Nabízíme kvalitní sex

Eva Haltufová, věk: 59 let

S touto kuriózní nabídkou jsem se setkala ve svém pokročilém věku v neobvyklou denní dobu na místě, kde bych to nečekala.

Nabízíme kvalitní sex
To si takhle jednoho podzimního rána čekám na autobus. Prosklená zastávka je ukryta mezi stromy na okraji města, je tu přítmí, světla pouličních lamp sem dosáhnou jen slabě. Skoro vždy tu nastupuji sama, ani dnes tu nikdo jiný není. Co by tu taky kdo dělal v půl šesté ráno, kdy většina slušných lidí ještě spí? Vítr profukuje a pohrává si se spadaným listím.
Najednou mě obstoupí dva mladíci. Vůbec netuším odkud se vynořili. Udiveně jsem vzhlédla a zcela instinktivně jsem si přitiskla tašku k tělu. Tu nedám. Snažím se vyhodnotit, zda mi nehrozí nějaké nebezpečí. Rozhlížím se, jestli není někdo na blízku, ale nikde ani živáčka. Mladíci hned zvesela spustili : „ Kampak jedete tak po ránu? A to se někde pracuje tak brzy?", ptali se s údivem. Zkoumala jsem , zda jsou opilí nebo zfetovaní nebo obojí, ale z nedostatku zkušeností jsem nepoznala zhola nic. Alkoholové výpary jsem ale necítila, ačkoliv stáli oba blízko mě a bez výčitek svědomí mi narušili můj osobní prostor. Asi by bylo nejlepší sebrat se a odejít, jenže kam? Ulice je ještě liduprázdná a nikde žádný záchytný bod. Nakonec se autobus jevil jako jediné bezpečné místo, jako na potvoru ale nejel a nejel. Měl by tu být každou chvíli. Tvářila jsem se netečně a dala tak najevo, že nemíním vést žádné další hovory. Jenže kluci to nevzdávali. Tak jsem s mladými pány konverzovala, říkala jsem si, že do příjezdu autobusu bude lepší udržovat jakousi společenskou konverzaci a tím je mít trochu pod kontrolou. Ptala jsem se jich, jak se mají, co dělají, zda studují. Přestože jejich odpovědi zněly poměrně logicky a inteligentně, stále jsem byla jejich přítomností zaskočena. Poletovali kolem mě a švitořili až z toho jednoho vypadlo cosi, co mě vážně dostalo: „Paní, a nechcete s námi mít sex?" Vyprskla jsem smíchy. „To jako myslíte vážně? Kolik vám je? Sedmáct, osmnáct? Hoši, já už jsem babička a vaše nabídka by přicházela v úvahu jedině v případě, že máte rádi dějepis. Na to si musíte najít nějaké mladší vydání", lapala jsem po dechu. „Ale vypadáte moc dobře", zhodnotil mě ten menší. Kompliment sice potěší, ovšem s představou, že budu někde v cizím bytě časně zrána skotačit s dvěma mladými neznámými zajíčky jsem si nějak nevěděla rady. Jaké vlastně mají úmysly? Co jsou zač? A že by se naučili právě ode mě nějaké nové kousky, o tom by se dalo s úspěchem pochybovat. To byla tedy situace!
„No víte, my hledáme nějakou starší, vyzrálou ženu, která by nás něco naučila", bez okolků pokračoval ten vyšší. „Byt máme kousek odtud", dodal a neustále se motal kolem mě. Už jsem byla nervózní a ten proklatý autobus pořád nikde. Ze svačiny v tašce už musela být neforemná placka, ovšem nic nenasvědčovalo tomu, že by se chtěli mého majetku zmocnit. To by v této přesile měli velmi snadné a dávno to mohli udělat. „Nabízíme vám naprosto kvalitní sex, neváhejte a pojďte", lišácky doplnil jeden z nich. V tu chvíli přijížděl autobus. „Konečně", oddechla jsem si. „Hoši, díky za nabídku a mějte se", pronesla jsem a už jsem byla v autobuse. „Paní, my vás doprovodíme", zahalekal jeden z nich a naznačoval, že také nastupuje. „Proboha, jenom to ne!", dosedla jsem na sedadlo a z okna autobusu zahlédla, jak se vydali dál setmělou ulicí. Asi si najdou nějakou jinou babičku.

 

 


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá zimní kolo soutěže! Ročník 2023, 1.1. až 31.3.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing