Home Fejetony
2020
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2020
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2020
Archív fejetonů
2013 - 2020

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2016, Kolo: jarní, Téma: Erotika

Planeta mužů

Dagmar Stonová, věk: 57 let

Možná by se dalo polemizovat o tom, zda se tento fejeton hodí spíš do kategorie Muži anebo do kategorie Erotika. Domnívám se, že obojí je vhodné, ale jelikož skoro celý fejeton prostupuje závan erotična, patří více zde. Takže vzhůru na planetu mužů, kde se pobavíme a snad nám z toho vzejde i nějaké poučení. Ale hlavně, že bude veselo.


Setkávat se občas s muži, kteří mají větší sexuální apetit anebo sexuálně strádají, není tak zcela jednoduchá záležitost. Je mnoho věcí, bez kterých se chlap klidně obejde, ale bez sexu či nějaké té erotiky se pravděpodobně neobejde vůbec. A pokud ano, tak jedině z donucení a na krátký čas.
Je báječné, je - li chlap nabitý erotikou či trošku nadržený, ale jen v případě, pokud onen dotyčný je váš partner anebo aspoň mužský, který se vám velmi líbí. V opačném případě to může být trapný nebo i nepříjemný zážitek. Občas i velmi humorný.
Měla jsem tu smůlu či "štěstí", že jsem se v minulosti často se sexuálně nadrženými partnery potkala. Ne, nepracovala jsem v žádném erotickém klubu ani salónu či sexshopu, dokonce jsem ani neběhala po barech a dotyčné pány nevyhledávala. Prostě jsem je často a úplnou náhodou na různých místech potkávala, proto vím, jaké to je a jak se cítí mnohé ženy.
Třeba manžel mé sousedky a také kamarádky. Nevím přesně, jaké měli společné sexuální spolužití, ale zato jsem záhy poznala, že je její manžel nadržený kdykoli mě potkal. Naštěstí byl vždy ve společnosti své ženy a tak si nic nedovolil. Jednoho dne ho jeho manželka nehlídala a odešla do knihovny. Tohoto okamžiku chtěl soused využít a přišel ke mě i s lahví vína na nezvanou návštěvu. Neměla jsem radost a pevně jsem doufala, že se ho brzy zbavím - a zbavila. Nastálá situace však vyzněla jako groteska. Jeho žárlivá žena se vrátila předčasně a ihned uhodla, kde její muž zmizel a v okamžení klepala u našich dveří. Jakmile ten její zjistil, kdo je za dveřmi, byl strachy bez sebe a zakázal mi otevřít. Neuposlechla jsem, neměla jsem důvod nechat stát sousedku za dveřmi a - bylo by to divný. Mezitím se její muž zavřel na našem záchodě a bylo velmi těžké jej odtamtud dostat.
Méně groteskní bylo, když jsem kdysi měla schůzku s bývalým přítelem v Benátkách ( ne v těch v Itálii, tam jsem se ke své smůle ještě nedostala, ale je to název restaurace s taneční zábavou ) a cestou jsem potkala mladšího muže, kterému sexuálně harašilo. Pronásledoval mě až nejen k restauraci, ale nějak se vetřel i dovnitř a byl příšerně dotěrný. Nakonec musela zasáhnout ochranka, vetřelce vyhodila a mě pro jistotu dovedla až k autu mého přítele, který přijel se zpožděním.
Ovšem zcela "úžasný" byl jeden sňatkový podvodník, který se chtěl vetřít do mé přízně. Naštěstí jsem ho brzy odpálkovala. Jednak jsem se nechtěla znovu vdávat a také měl malého pindíka - velmi malého a unaveného.
Horší bylo, když mě pronásledoval stalker. Volal a volal každou hodinu i v noci. Jakmile jsem svůj mobil zvedla, hlásila operátorka zanechaný vzkaz a potom se rozjela drsná sexuální přednáška. T - mobile mi stále tvrdil, že tuhle zprávu nemůže z mého mobilu odstranit. Musela jsem navštívit policii, kde si nejprve všichni sloužící policisté vyslechli erotickou přednášku z mého mobilu, poté zavolali na T - mobile, který mě této hlášky zbavil do pěti minut. Konečně jsem po týdnu mohla opět používat své telefonní číslo.
Potkávání se s nadrženými muži se netýká pouze mé osoby, ale i mnoha dalších dívek a žen. Nedávno si má známá, velmi krásná a mladá žena, pořídila nový slušivý kostýmek. Měla ten den pracovní schůzku a tak si jej oblékla, aby na schůzce vypadala elegantně. Cestou se setkala hned s několika nadrženými muži. Někdo jen zapískal či zamlaskal, někdo utrousil jen nepatrnou erotickou poznámku, to se tedy ještě dalo skousnout. Potom ji však zkřížil cestu sebejistý borec, který byl sám o sobě přesvědčen, že je nejúžasnější a nejvýkonnější chlap této planety, zastoupil mé známé cestu a snažil se ji přesvědčit, že to s ní parádně rozjede, prý je jeho mužský nástroj velkých rozměrů a ona nebude více chtít nikoho jiného. Neznámý muž se cítil jako největší a nejschopnější samec, ale jen do chvíle, než má známá použila jeden ze svých zápasnických chvatů. Obratem se velký muž změnil na malého pidimužíka a chuť na soulož ho jistě na delší dobu přešla. "Pánové, není radno si zahrávat se ženou. Nikdy nevíte, s kým máte tu čest, že ano."
"Úžasným" zážitkem je, když nadržený muž nemá zábrany a tu svou momentální potřebu dává najevo v dopravním prostředku plného cestujících. Kdyby alespoň ten dotyčný muž vypadal jako George Clooney, Richard Gere, Pavol Habera nebo tak nějak podobně, to bychom my ženy ještě mohly pochopit. Ale když muž vypadá jako vysloužilý playboy s brunátným obličejem, tělesnou vůní značky "2 dny jsem se nemyl, proto páchnu" a z úst mu čpí alkoholové aroma pochybného původu, potom hlášky o nadrženosti a touze po okamžitém seznámení za účelem sexu jsou nechutně odpudivé.
Ovšem nejhumornějším zážitkem zůstává, když potkáte tak kolem sedmdesáti nadržených mužských najednou. ( Ale jen v případě, že nejste jediná žena na pustém ostrově, to by pak byla tragédie. ) Tato událost mě zastihla, když jsem s kamarádkami jela do Opavy. ( Ne do blázince, zatím jsem totiž normální, aspoň si to tedy myslím, ale na jednu ženskou diskotéku s pánským striptýzem. ) Nikdy jsem na něčem takovém nebyla a ani mě to nelákalo, ale kamarádky mě tenkrát přemluvily a já ... abych netrhala partu, jela také. Program zněl: do půlnoci diskotéka a pánská strip show jen pro ženy a od půlnoci přístupné i pro pány. Strip show nic moc a ještě k tomu měli striptéři malé pindíky, přesto mnoho žen bylo v transu. "Horší než chlapi:" pomyslely jsme si s kamarádkou Hankou a dále se bavily našim pozorováním. Před půlnocí jsme se šly nadýchat čerstvého vzduchu a spatřily dav asi sedmdesáti nadržených mužů netrpělivě čekajících, až budou jako stádo samců vpuštěni dovnitř. Jakmile nás zahlédly, vrhly na nás své oduševnělé zraky s hlavním dotazem, zda je tam dost ženských. Tuhle situaci bylo třeba přikrášlit a tak Hanka přítomné pány ještě více navnadila tím, že je tam velmi mnoho žhavých žen toužících po pánech tvorstva. Jistě si dovedete představit, co to s přítomnými muži učinilo. Vtrhli do sálu jako kdyby se tam měl odehrát ten nejlepší a nejdůležitější fotbalový zápas století.
Nicméně si nemyslím, že bychom si měli dělat starosti s nadrženými muži. V některých případech je to vhodné, někdy dokonce velmi vítané a pokud nastane nějaká nepříjemná situace, nějak to přece dopadne, my ženy si většinou vždy poradíme. Kdyby snad některá z vás měla ve vědomostech rezervy či málo důvtipu, nevadí, dnes je přece tolik literatury o mužích a jak na ně.
Stejně je skoro každé z nás jasné, že bez mužů, i když jsou z jiné planety, se svět ani my neobejde. Osobně si myslím, že každé setkání s mužským protějškem mě obohatí a tak: "Pánové, díky vám!"


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá zimní kolo soutěže! Ročník 2020, 1.10. až 31.12.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing