Home Fejetony
2019
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2019
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2019
Archív fejetonů
2013 - 2019

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2014, Kolo: zimní, Téma: Erotika

Klidně si sáhni!

Eva Bartusková, věk: 48 let

Cestování, erotika, sex. Koho by to nezajímalo? Poznávat jiný kraj a jiný mrav lze někdy i cestami roztodivnými, které vás mohou přinejmenším překvapit. Nebo inspirovat.

Klidně si sáhni!

Se svým přítelem Colinem cestuji hodně po světě. Často to probíhá tak, že mě třeba ve dvě v noci vzbudí a oznámí: „Letím někam, kde bude asi tak 30 oC, moře, tanec, zábava, spousta místních specialit...  Jestli chceš letět se mnou, máš hodinu na to, aby ses sbalila, a odjíždíme na letiště.“ 

Mám ráda překvapení, a tak se všemožně snažím ignorovat verbální i písemná sdělení obsahující informace o letech.  Stojíme v řadě k pasové kontrole, snažíme se nevnímat lidi kolem sebe, sluchátka od iPadu naražená co nejtěsněji a sledujeme nějaký film. Colin přistupuje ke kontrole obvykle první, aby úředníkům vysvětlil, že nevím, kam letím, a tudíž mi nemají pokládat žádné všetečné doplňující otázky, že vše sdělí za mě. Musím říct, že je to zábava. Úředníci se po jeho oznámení začnou tvářit chápavě, spiklenecky na mě mrkají a usmívají se. Tak jim úsměv oplácím a občas se cítím jako nesvéprávná.  

 Cíl cesty mi Colin vylíčil jako jedinečné místo u moře. Tak jedinečné, že je snad jediné na světě. Ve svojí bujné fantazii jsem si celou cestu představovala ty nejkrásnější scenérie s palmami, liduprázdnou dlouhou bělostnou pláží, exotickým pestrobarevným ptactvem, vodopádem řítícím se střemhlav do rozbouřených vln moře plného překrásných živočichů nevídaných tvarů. Docela blízko u břehu, tak, abych na ně dohlédla svým vetchým zrakem, vyskakovali ze zpěněné vody delfíni a rozverně na sebe pokřikovali. Už už jsem málem zaslechla hlas andělských trub...

Zpátky na zem jsem se dostala hned v samoobsluze v komplexu, ve kterém jsme se ubytovali.  Nejsem vůbec prudérní, ale když na něco nejste připraveni, tak vás to přinejmenším překvapí. Starší až stará paní s patřičně povadlým vysušeným tělem opáleným téměř do černa byla oděna jako Chytrá Horákyně. Měla na sobě cosi, co snad měly být šaty. Těžko říct, protože se to skládalo pouze z velkých vzájemně připevněných ok. Ze dvou se jí na svět draly hrdě vztyčené bradavky. 

„Viděl´s je?“ šeptala jsem Colinovi do ucha hned poté, co nás paní se svým doprovodem a nákupem na chodníku minula.

„Ne, ale chtěl bych.“

„Tak běž rychle před ně a já na tebe zavolám. Ty se budeš muset otočit a tak si spravíš oko, chceš?“

 

Nevím, jestli to bylo spravení oka, nebo spíš riskantní počínání hrozící nevratným poškozením zraku, ale každopádně to byl teprve začátek.

To, že místo bylo nabito kluby, jejichž nejdůležitější výbavou byly tyče, okolo kterých se vinuly spoře oděné či rovnou neoděné dívky, jsem vzala jako samozřejmost. To, že s přibývající tmou všude přibývaly také podivně a hlavně spoře oděné osoby mnohdy neurčitého pohlaví i věku, už mi připadalo občas odpudivé, ale hrdinně jsem vkročila do jednoho z klubů. Vstupné bylo nehorázně vysoké, tak jsem očekávala exkluzivní zážitek. „Jestli ho má představovat tenhle pár, který se na jakémsi divanu bezostyšně věnuje sexuálním aktivitám přímo před lidmi, tak to jsem spíš otrávená,“ pomyslela jsem si.  A hele, klub má ještě spodní patro! Že by tam byla další diskotéka, tyče a lační čumilové?

Já jsem ale naivka! Podivný odér, přítmí, místy až tma, rafinovaná zákoutí s různě tvarovanými průhledy a když se pořádně rozkoukáte, zjistíte, že v nich probíhá obdoba divanových hrátek z horního patra. Řekla bych, že mnozí z aktérů by přivítali účast kohokoli dalšího, kdo by projevil zájem, ale zjišťovat jsem to nehodlala. Jenom zastavit se tu na chvíli znamená, že se ze tmy vynoří mnohé páry rukou, začnou se kolem vás ovíjet a dobývat se do míst, která mám osobně vyhrazena pouze k privátním účelům. V jedné z kójí ležela hodně boubelatá stará paní se sněhobílým pozadím  vyšpuleným směrem k procházejícím zvědavcům a nějaký ještě starší pán ji sem tam, jako by z posledních sil, přes tu hromadu sádla s vítězoslavným pohledem věnovaným přihlížejícím plácnul. Tak tohle mě dorazilo. Byla jsem ráda, když jsme odsud vypadli a těšila jsem se, že si druhý den povědomí o celém komplexu vylepším na pláži. 

Tady se pouze hodí ve shodě s Angličany říct – double naive. 

Je to samozřejmě nudapláž, tak se všude povalují nebo pocházejí nazí lidé. Jako na každé jiné nudapláži. Rozdíl je v tom, že tito jsou očividně (tedy očima je to „vidno“ zejména na mužích) sexuálně nabuzeni a vůbec se tím netají. Naopak. Procházejí se, lačně si prohlížejí ostatní, popotahují se za přirození, natřásají ho, případně zaujmou takovou pozici, aby si jich vybraná oběť určitě všimla a mohla obdivovat jejich chloubu z toho nejlepšího možného úhlu.  Pokud to jde s chloubou s kopce, stačí zase párkrát popotáhnout, natřepat a sebevědomí je opět tam, co bývalo. Jeden takový pitomec se právě předvádí přede mnou. Instinktivně tisknu nohy co nejtěsněji k sobě, hodím na něj nesouhlasný obličej, ale to ho evidentně neodradilo. Tak se ostentativně otáčím (jde to špatně, protože nohy mám stále pevně semknuté) na břicho s nadějí, že směrem, kterým budu mít výhled, žádný penis široko daleko nebude.

Jsou tam nohy. Chlupaté, takže mužské. Leze jich ze slunečníku přesně tolik, abych ještě měla výhled na ženskou ruku s dlouhými nehty a náramky cinkajícími v pravidelném rytmu nahoru, dolů, nahoru, dolů... No to se mi snad zdá! Roztoužených penisů je tu zřejmě víc, než zrnek písku.

Vtom se začíná dít něco zvláštního. Lidí na pláži se zmocňuje ještě větší vzrušení, všichni míří k jednomu místu. Co se asi děje? Mám to „štěstí“, že mám ze svojí pozice dobrý výhled a už se nestačím divit. Mladá holka si to užívá s nějakým mužským. Teď se k nim připojil ještě jeden. Další už asi nemají odvahu, nebo se rozhodli, že tohle kolo budou sledovat jenom jako nadšení diváci, a tak se kolem trojice vytváří kroužek zvědavců. Stahují si svoje deky jako kolem táboráku a bezostyšně čumí aktérům rovnou až tam. Kolem táborníků na dekách je další kroužek stojících mužů, kteří si vlastnoručně nebo s pomocí partnerek sledování celého aktu také náležitě užívají. Jsem po všech těch erotických zážitcích tak zmožená, že se těším, až se vrátíme do hotelu.

Konečně. Tak rychle jsem snad ještě nikdy z pláže neodcházela. 

Večer jsme se šli projít a zatančit si. Potkali jsme muže v obtažené minisukni, který měl hluboký výstřih a v něm vystavená opravdu krásná nahá ňadra. Hned jsem říkala Colinovi, že bych byla zvědavá, jestli jsou pravá. On se k mému zděšení šel rovnou zeptat, a za chvíli už na mě oba mávali. Když jsem k nim přišla, muž s výstřihem se hrdě postavil přede mě a říká: „Klidně si sáhni!“

Tak jsem si sáhla a musela přiznat, že bych taková taky brala.

Pro snazší opětovné přežití pobytu na pláži jsme se prozíravě vybavili několika lahvemi Sangrije. Přestože jsme nebyli v zemi jejího původu, měli ji. Naštěstí. Já jsem tak měla jistotu, že lehce otupím smysly, aniž by mi v tom horku bylo špatně.  

Na zpáteční cestě k hotelu jsme potkali dva holandské manželské páry tak, jak je pán Bůh stvořil, a pustili se s nimi do řeči. Hodně jsme se nasmáli a už si ani nepamatuji, z jakého důvodu manželka jednoho z mužů chytila veškeré jeho výhradně mužské příslušenství do ruky a jala se nám je ukazovat. Jako by je potěžkávala. Že by holandská obdoba „lavórové zkoušky“? Nevěřícně jsem na ni zírala, a najednou slyším, jak mi říká: „Klidně si sáhni!“ 

A tak vzhledem k výše uvedenému otupování jsem si sáhla a musela přiznat, že bych je taky brala.

P. S. Případným zájemcům o trochu erotiky, nebo těm lehkomyslnějším i sexu, mohu sdělit název místa i to, jak se tam snadno dostat. Jenom vám holky nezaručím, jestli se tam lavórovka ještě stále provozuje.

 

 

 

 

 

 

 

 


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá jarní kolo soutěže! Ročník 2019, 1.4. až 30.6.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

Téma: Rodina

Mateřství, aneb když už jste v „tom“, tak vám nepomůže už ani Bůh.

Beata Mareke, věk: 36 let

Přečíst

Krutá a upřímná realita, toho, co vám nikdo neřekne a nikdo vás na to nepřipraví, aneb 25 plus 11 kg neskutečné lásky

...

Téma: Rodina

Zase ti důchodci ...

Dana Beňaková, věk: 60 let

Přečíst

Již několik let převládá ve společnosti názor, že právě důchodci jsou přičnou všeho toho "zla" ve společnosti, že jsou to právě oni, kdo nám...

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing