Home Fejetony
2020
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2020
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2020
Archív fejetonů
2013 - 2020

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2016, Kolo: jarní, Téma: Erotika

Erotický chaos

Dagmar Stonová, věk: 57 let

Zajímá vás erotika? Já si myslím, že každého z nás velmi zajímá. A proč také ne? Vždyť patří k životu a je spousta erotických věcí, které jsou tak příjemné. Ale i erotika má spoustu podob, některé jsou úžasné, některé méně a některé ... I v té erotice máme chaos, nemyslíte?

EROTICKÝ CHAOS
Ačkoliv jsem si myslela, že erotika se mě momentálně netýká, jelikož jsem nyní bez partnera a upřímně řečeno, zatím na chlapa nemám ani pomyšlení, není tomu tak. Ať chceme nebo nechceme nějaké erotično je kolem každého z nás. Prostě s erotikou se v dnešní době setkáváme na každém kroku. A je jedno kde: TV, Radio, časopisy, bilboardy, sex shopy, letáky, knihy, internet, lidé kolem nás apod. Není možné projet jakýmkoliv městem, abychom cestou nepotkali nahatou slečnu ( myslím tím nahou slečnu např. na obálce časopisu či bilboardu ne skutečnou, i když skutečná by se hlavně pánům zamlouvala víc ), není možné nevšimnout si různých upoutávek na zaručeně lepší erekci či větší poprsí v TV nebo časopisech a o internetu ani nemluvě. Když k tomu připočteme, co vše si povídají a kolikrát konají lidé kolem nás, ať známí či neznámí, uznáte zajisté všichni, že erotiky je opravdu dost. Proč má tedy někdo dojem, že erotika se jej momentálně netýká, či se mu vyhýbá a někdo dokonce ani neví, co to je? Každý z nás může mnohé vylepšit anebo také zkazit. Pojďme se nestydět povídat si o erotice a trochu uspořádejme ten erotický chaos.
Nedávno mě zarazil nechtěně vyslechnutý hovor dvou mladíků před bilboardem s nahatou slečnou. Byl to "hustý" rozhovor i když do konce jsem jej neslyšela - naštěstí. Mladý muž ve věku tak maximálně 13 let tvrdil svému stejně starému ne - li mladšímu kamarádovi, že by dotyčnou slečnu parádně ojel, kdyby byla skutečná. Další rozhovor, ( tedy jen monolog, protože ten druhý mladík nemluvil, jen zíral s vykulenýma očima ), pokračoval tím, jak by ji ho tam vrazil ( tedy ten úd, jestli to někdo z vás nepochopil ) a ... ještě asi dvě věty jsem vyslechla a potom jsem naštěstí byla tak daleko, že závěr jsem již neslyšela, což je dobře, protože bych ve svých xx letech zjistila, jak mám oproti nim chabé znalosti z oblasti sexu. Ve svých 13 letech jsem neznala ani slovo "ojel". natož další vyřčené. A vzpomínám si, že jedinou mou erotickou akcí byla tajná krádež erotické knihy z knihovny rodičů, kterou jsem rychle přečetla, abych ji mohla brzy vrátit. Byla o tom, jak ona a on spolu často souloží, vůbec jsem to tehdy nechápala. Většina slov byla pro mne tehdy nesrozumitelná - velmi nesrozumitelná.
Asi dva dny poté jsem potkala starý pravděpodobně manželský pár, který se držel za ruce. Byl to krásný a milý pohled dávat tak na veřejnosti najevo, že je mezi nimi láska a erotický náboj, docela jsem jim záviděla. Když procházeli kolem mě, zaslechla jsem paní, kterak svého muže kárá za to, že ji drží za ruku a prý se to v jejich věku nehodí. "Ale hodí a jak!" "A sluší jim to," pomyslela jsem si. To ti mladí hošani by si nedělali starosti ani se souloží na veřejnosti, kdyby byla v jejich věku přípustná. V dnešní době si lidé nevšímají kolemjdoucích a jestli se vedou za ruce mladí či staří nikoho nezajímá.
Stejně bych ráda věděla, kde ti mladí "ještě děti" na ty znalosti z erotiky chodí. Já vím, je toho plno - média apod. ale má to být nějak pod dohledem v rodinách - tedy mělo by být. Ještě před pár lety, když holky byly malé, měla jsem sousedku kamarádku a často jsme spolu dělali svým dalším méně váženým kamarádkám sousedkám takové vylomeniny. Jednou jsme jedné během večera dali na venkovní dveře ceduli s upozorněním: "Nerušit, souložíme!" Čekali jsme, že sousedi budou mít z nich legraci popř. na ně budou vrhat významné pohledy. Nestalo se tak! Jejich malý syn si cedule všiml hned brzy ráno, ceduli strhl a donesl ji rodičům. Nikoho to nepohoršilo, ani syna ne. Četl totiž místo souložíme "Nerušit, sloužíme!" No dnešní dětičky to mají jinak. Na dveřích jedné malé firmičky, která měla na starost i různé charitativní akce bylo napsáno: "Nerušit, sloužíme v ..." Šli kolem asi desetileté děti a jeden z nich četl: "Nerušit, souložíme v ..."
Ale s moderní dobou stoupají znalosti z erotiky i u nás dříve narozených. V raném mládí jsem jistý čas byla postižena myšlenkou, že ke ztrátě panenství dochází tehdy, jakmile si polonahá lehnu ke klukovi. Že to pokračuje dál, jsem pochopila o něco později. Proto se nelze divit, že jsem teprve po dvou dětech a desetiletém manželství pochopila, co je orgasmus. Dříve jsem tohle slovo neznala. Ale nemyslete si, jinak jsem vzdělané a inteligentní děvče. To že se již v erotice vyznám, dokazuje i jistá příhoda, která se udála asi před pěti lety v mém bývalém zaměstnání realitní asistentky. Měli jsme tam super kolektiv a hlavně samé ženské. Mnohdy byly při našich soukromých debatách na pořadu jen erotická témata a muži. Když mě začal telefonicky přes inzerát obtěžovat jeden nadržený frajer, holky mě navedly, abych ho přes telefon zblbla a eroticky nažhavila na nejvyšší míru a pak se mu společně vysmějeme, tím bude pomsta dokonána. Já, ne moc zkušená žena, ale v té době již literaturou, kamarádkami a dalšími prostředky poučena, jsem se do své role natolik vžila a tak jsem excelovala, že nad mým výkonem žasly i mé velmi zkušené kolegyně a kdybych se tenkrát ucházela o místo operátorky v sexu po telefonu, jsem si zcela jistá, že bych ho získala. ( Hm, škoda, že jsem tak neučinila, mohla jsem mít více peněz než mám nyní. )
Většina mladých lidí v dnešní době toho o sexu a erotice ví dost ( někteří dokonce více než dost ) a nestydí se, ba co víc nemají žádné zábrany ani na veřejnosti, starší lidé, pokud měli ve svých erotických znalostech nějaké rezervy, zajisté si je již dávno doplnili a tedy toho o sexu a erotice také vědí mnoho, navíc mnozí jsou léty zkušení, ale většinou se stydí a kolikrát mají velmi velké zábrany. Dokonce jsou i lidé, kteří sex a erotiku považují za něco velmi špatného a nemravného, naštěstí takových je jen málo.
Oproti minulým dobám je dnes lepší dostupnost informací ohledně sexu a erotiky. Máte - li zájem, dozvíte se vše a nejen vy. I vaše děti mají v dnešní době možnost získat jakékoliv informace a shlédnout mnohé ukázky a to dokonce více než jen erotické. Myslíte si, že tomu zabráníte? Vždyť je kolem nás tolik erotiky a tolik možností. A rodiče většinou nemají na děti dostatek času, aby je ohlídali popř. jim již s vhodným předstihem vše řádně vysvětlili. A jak se říká: "Zakázané ovoce chutná nejlépe!"
Aby se však malé děti nedostali předčasně k nevhodným informacím, bylo by nejlepší něčím je zaměstnat. Jsou třeba různé kroužky umělecké a sportovní, dnes se jich tolik nabízí. Můžete je přihlásit do školy s rozšířenou výukou, k tomu 2 či 3 jazykové kroužky a navrch třeba takový taneční kroužek nebo lépe krasobruslení, kde se musí vstávat brzy po ránu. Potom nejspíš dítě nebude mít čas na surfování po internetu a večer znavené, klesne do hajan. Jedině co na kroužky dětí potřebujete je dostatek peněz a někdo, kdo je tam bude vodit. Jak jednoduché, že ano?
Ale proč si dělat předčasné starosti, časy se mění a doba se stává více pokrokovější. Tak si jdu konečně dočíst ten báječný erotický román. 


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá jarní kolo soutěže! Ročník 2020, 1.4. až 30.6.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing