Home Fejetony
2023
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2023
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2023
Archív fejetonů
2013 - 2023

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2019, Kolo: jarní, Téma: Erotika

Noční představy

Martina Peřestá, věk: 32 let

Noční představy moje nebo všech žen? Většina z nás občas přemýšlí, čím oživit dosavadní vztah nebo manželství. Nabízí se tedy otázka, jak udělat naší drahé polovičce nějaké překvapení. Protože my holky jsme duší snad od narození neuvěřitelné romantičky, tak nás většinou napadne společná večeře ve dvou, potěšit partnera dráždivým spodním prádlem, zajít spolu do wellness… Ale… co když překvapení udělá právě ON? Ale jiné, takové, po kterém touží každá z nás jako po denním chlebu. Možná právě vroucná touha tohle zažít a prožívat, se prolíná do noční představy. Ale je to opravdu jen sen, touha nebo skutečnost?

Noční představy

Je sobota, sedm hodin ráno. Já stále spím, ale ON je už vzhůru, aby se na mě mohl dívat.
Je ke mně otočený, hladí mě něžně po ruce, políbí na tvář a čeká, dokud neprocitnu.
Otvírám očka a řekne mi: „krásné dobré ráno miláčku, jakpak ses dnes vyspinkala?"
Usměju se na něj, políbím ho, pohladím, oplatím mu přání krásného rána, chvíli s povídáme a v saténové košilce, která kopíruje mé tělo, jdu do koupelny.
Ranní rituál musí být. Vyčistit zoubky, hodit krém proti vráskám, potom si namalovat obličej a prostě udělat ze sebe po noci alespoň trochu tu krásku, o které předtím mluvil, než se mi neodlíčený make- up rozmazal všude možně po polštáři. I když muži říkají, že žena je nejkrásnější právě po ránu.

Jdu v košilce do kuchyně nachystat snídani. Voňavou kávu, jejíž aroma se line přes chodbu až do ložnice, připravím alespoň partnerovi, protože já ji nepiju a on za mnou potichu přijde, zezadu mě obejme a jelikož je vyšší než já, tak zakloním hlavu a dá mi krásný a dlouhý polibek. Svírá mě v náručí tak pevně, ale zároveň tak něžně. Cítím se neuvěřitelně krásně a v bezpečí. Otočí si mě k sobě, naše modré oči se do sebe vzájemně ponoří a já jsem schopná mu z nich vyčíst, co se mi snaží říct.
Točí se mi z něj hlava a já přestávám mít pojem o čase a o tom c jsem chtěla ještě před chvílí udělat. Posadí si mě na kuchyňskou linku a já si ho obejmu nohama, jako bych ho už nikdy nechtěla pustit a začneme se vášnivě líbat...V duchu si pomalu říkám: „vypadá to, že ze snídaně po dobu dalších dvou hodin nebude nic?" „Dobrá tedy, bude pozdní snídaně..."
A nechám se unášet na tom krásném obláčku blaženosti. Chytne si mě do náruče a odnese zpět do postýlky. Před tím však máme zastávku u stěny, kdy mě na ní přimáčkne tak, až cítím tlukot jeho srdce. Jeho zrychlený tep, vášnivé líbání a horký dech cítím na mé nejcitlivější erotogenní zóně, kterou je právě můj krk. Dostává mě tím do absolutní extáze a já si nepřeju nic jiného, než aby nepřestával.
Miluju ty chvíle... má rád, když jsem zlobivá holka. On mě chce vlastnit a já si s ním chci hrát. Snažím se odolávat a říkám si: „Tak snadno mě nedostaneš brouku." Jenže ON si vezme šátek, zaváže mi oči a já vím, že má předešlá předsevzetí, jsou už v zapomnění.
V duchu si stále opakuju, že se nesmím dát. Jenže mi chytne ruce a sváže mi je páskem od župánku, který mi sundal z košilky. Vůbec jsem to nečekala... Tohle pohrávání se mi ale moc líbí a jemu evidentně taky.
A dál si tvoříme vlastní odstíny „šedi..."
"Tedy alespoň v našich nočních představách."

 

 


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá zimní kolo soutěže! Ročník 2023, 1.1. až 31.3.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing