Home Fejetony
2019
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2019
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2019
Archív fejetonů
2013 - 2019

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2014, Kolo: zimní, Téma: Móda, nákupy, záliby

Megíny, jen pro odvážné!

Iveta Kreinerová, věk: 38 let

Legíny pro muže. Nový módní hit nebo těžký propadák? Pro mně teda hlavně úlet jak má být! Po městě pobíhající muži v barevných, lesklých a potištěných elasťácích ve mně vyvolává spíše úsměv než obdiv ve tvářích.

Megíny, 

jen pro odvážné!


- Páni -. - Jée -. No totok. Je to pár chvil, co jsem si prohlížela obrázky na jistém fashion webu a nemohla jsem od nich odtrhnout zrak! Módní návrháři mě již šokovali nejednou, ale legíny pro muže? Se vzorem americké vlajky? Nebo tyhle, krásné, ocelově modré, ten nádherný lesklý úplet na parádně vypracovaných stehnech …, a tyhle zlaté, plné lesku, jakoby byly ukovány z pravého kovu … - Ou - … Jéé, no fuj. 

Nevím, nevím. Přiznávám, že se ráda kouknu chlapům na pozadí, ale že bych toužila zrovna po tomhle, to se říct nedá! Není nad perfektní mužský zadek v perfektně padnoucích džínách nebo tesilkách!!! Pevně doufám, že se Adam Freck a Andrew Wolk chtěli jen zviditelnit, což se jim bezpochyby povedlo. To uznávám. Minimalismus je sice in, ale nemělo by se šetřit všude.

Zrovna jsem si přeměřila svého muže, který prošel kolem, mým odborným okem a přejel mi mráz po zádech při představě, že má něco takového na sobě.

Na cyklisty v elasťácích jsem si už zvykla a přijde mi, že to ke kolu prostě patří, plápolající tepláky nejsou vůbec příjemné a řetěz je nemá rád, ale „megíny“ /jak je tvůrci pojmenovali/ pro muže na všední den?! Tomu teda říkám bezva úlet. Ovšem proti gustu žádný dišputát, jak se říká.

Nedovedu si však představit, že přijdu na pracovní pohovor a manager na mně vyšpulí zadeček v americké vlajce obepnuté všude! Bojím se, abych nezačala přepočítávat hvězdičky v rozkroku, zda je jich tam skutečně tolik, jako států v USA! Rozhodně v tu chvíli ztratím řeč … - úžasem -. No, snad se mi podaří odtrhnout zrak a opět se zorientovat v realitě, horší varianta však nastane ve chvíli, kdy budu vyhozena od pohovoru pro neustávající smích, což následně doma určitě obrečím.

Ovšem nejtěžší kalibr na takovém trendu je, že pokud se opravdu ujme, i když záměr návrhářů může být pouze šokovat, začne to bezpochyby úletem jedinců – odvážlivců, a ne vždycky to dopadne dobře. Nu což. I v ženském šatníku najdeme módní výstřelky, tak co do toho nezatáhnout taky muže, že jo? :o). Největší srandou ale je, že oba pánové, Adam i Andrew nosí převážně džíny a na ulici by se vám ztratili v davu, ale na to si někteří nehrajou a berou jejich novou kolekci vážně. Já osobně jsem opravdu zvědavá, kolik odvážlivců v „megínách“ časem na ulici potkám. Kolik oveček tito dva Anďáci /jak jsem si je přejmenovala/, nachytají. Za marketingový tah, jak se zviditelnit, dávám chlapcům za jedna, což některým pánům bude asi jedno a klidně se do jejich modelu roku narvou, čímž Anďáky dostanou ještě více do podvědomí, a pak se jim to tedy opravdu povedlo. Bylo by však na místě jim sdělit, že by si měli před denodenním nošením „megín“ oholit nohy, neboť narvat chlup do přiléhavých nohavic na celý den, to si říká o malér! Nepříjemné bolení, jak se chloupek bude vracet do své původní polohy jsem si sama vyzkoušela, když jsem byla líná v zimních měsících použít ten mrňavý růžový mučící stroječek a narvala jsem své chlupatice pod rifle do punčocháčů!

Takže milí budoucí „megíňáci“, až si půjdete pro svůj hit letošní sezóny, doporučuji vzít to přes drogérii a napřed se na lýtkách pořádně oholit! freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá zimní kolo soutěže! Ročník 2019, 1.1. až 31.3.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

Téma: Muži

Rande?

Marie Kratochvílová, věk: 38 let

Přečíst

Jít či nejít na rande? V určitém věku to prostě patří k životu. A já jsem ráda, že tuhle éru mám už za sebou. Pokud bych měla sepsat...

Téma: Kamarádky

Trapné okamžiky jiných

Věra Kratochvílová, věk: 65 let

Přečíst

Vždycky mě sobecky potěší, že na to nejsem sama. Co se týče trapasů, moje kamarádky mi zdatně sekundují. Komu se podaří nechtěně osprchovat při sedu...

Téma: Kamarádky

Chtěla bych být krávou

Blanka Vykydalová, věk: 58 let

Přečíst

Chtěla bych být krávou, nikoli chci být kráva! Mám k tomu několik důvodů. Například jsem narozená ve znamení Býka. A s monogramem...

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing