Home Fejetony
2023
Chci si
stáhnout román
Podmínky Vyhodnocení
2023
Kontakt Naše
spisovatelky
Finále
2013 - 2023
Archív fejetonů
2013 - 2023

Archív - soutěžní příspěvek

Ročník: 2016, Kolo: letní, Téma: Erotika

Erotický sen

Dagmar Stonová, věk: 57 let

Máte svůj erotický sen? Jsem si jistá, že každý z vás nějaký má a někdo si možná své sny občas i plní. Jsou i tací, co nemají odvahu o svých erotických snech mluvit, natož si je plnit a někdy to je dokonce nemožné. A už se vám zdálo o erotice? Ne? Tak to jste na tom stejně jako já. Tak, milí přátele, pojďme snít a nechat se unášet erotikou. Je to tak příjemné.


Musela jsem se smát, když někteří z mých známých vedli diskusi o erotických snech, bylo to totiž velmi zábavné. Samozřejmě, že jsem se této diskuse také zúčastnila. To by tak hrálo, abych někde chyběla a ušla mi tak nějaká zajímavost. No a když mi nyní erotika chybí doma, aspoň si o ní někde poslechnu a třeba se ještě v něčem poučím. Nikdo neví vše a učíme se celý život. Dokonce jsem před časem slyšela názor jedné bývalé herečky, že erotika v jejím životě je nejlepší právě nyní - když ji je sedmdesát. Tak to mám ještě dost času se něčemu naučit, že ano?
Jaký význam se skrývá pod pojmem "Erotický sen"? Sto lidí a sto různých názorů, jak jsem si ráčila povšimnout. Erotický sen si vysvětluje každý z nás po svém. Pro jednu z mých kamarádek znamená erotický sen splnění jejich představ. Jelikož má velikou fantazii, dodnes se žádnému muži nepodařilo splnit ji aspoň část jejich erotických snů. Pro splnění svých tužeb by tak musela přinejmenším vstoupit do říše bajek a pohádek, kde by se nalézali muži dle jejich žhavých představ a přísných kritérií. Jak nemožné! A jak se říká, vše má své hranice únosnosti.
Pro mnoho lidí, jak jsem zjistila, je erotický sen něco pěkného, co se jim zdálo. Přiznám se, že těmto lidem docela závidím. Jak to příjde, že se někomu zdá o erotice? Nechápu. Já také občas mívám sny a za celý svůj život se mi toho zdálo požehnaně, ale erotický sen jsem neměla ani jedenkrát. Já totiž mívám pouze akční sny. Buď jsem ve snu super akční hrdinkou anebo jsem nějakým omylem vtažena do různých akčních či katastrofických scén.
S výjimkou některých, sny velmi brzy zapomínám. První sen, který si dodnes pamatuji, je z doby, kdy mi bylo pět let. Byl tak blbý, že na něj nemůžu zapomenout. Zdálo se mi, že spím a najednou se pode mnou postel propadla a já padala a padala až do mraveniště. Hrůza, kolem mě bylo na milióny mravenců. Probudila jsem se a byla ráda, že to byl jen sen. Jen nechápu, proč se mi zdála taková blbina a co to znamená, že jsem na ten sen dodnes nezapomněla.
Erotické sny znám jen z vyprávění přátel a známých, kteří takové sny někdy mívají. Někteří se dokonce ve snu vzruší a ocitají se až v bouřlivých výšinách příjemné slasti. No to já se tak leda ocitám v bouřlivých výšinách hrůzy, když na mě míří samopal anebo mě pronásleduje přepadové komando.
Nedávno mi jedna z kamarádek vyprávěla svůj již bůhvíkolikátý erotický sen. Já ji poslouchám a říkám si, že ta ženská snad ani nepotřebuje chlapa, když má tak živé a vášnivé sny. Vše si docela dost podrobně pamatovala. Dokonce mi nezapomněla povyprávět, jak do ní ten její snový partner vrážel svůj úd plný vášně ... Tak to do mě také vrážel, ale nějaký zločinec kudlu. To se to někomu spinká, když má takové krásné sny.
Jednou už jsem se domnívala, že konečně i já budu mít erotický sen, ale nestalo se tak. Jakmile jsem usnula, začal se mi jako obvykle zdát akční sen, pronásledování, skrývačky, kolem dokola samý zločinec - prostě klasika. Jenže najednou se oproti zvyklostem začalo něco měnit. V mé blízkosti se objevil nějaký pěkný a milý akční hrdina a pomáhal mi v boji proti zločincům. Všimla jsem si, že po mě stále pokukuje a vypadá to, že by mě mohl balit. Jenže mě se v tom snu chtělo najednou prozaicky čůrat a tak jsem začala hledat záchod, ale ten ne a ne najít. Konečně se nějaký objevil, ale byl na skále. Já se na něj dostala a sedla a ... padám do neznáma. Probudím se a chce se mi šíleně moc na záchod a tak tam běžím. Vykonám potřebu, vracím se do lůžka a vzpomínám na slibně se vyvíjející sen. Rychle ulehnu a doufám, že usnu a sen bude pokračovat a já konečně poznám, co je to ten erotický sen. Nemohu usnout, ptáci začínají zpívat, jsem docela vzhůru a je po snu i erotice. No hlavně že jsem přežila ten pád ze skály.
Pro mnoho mužů je erotickým snem žena, která se objevuje v jejich představách. Třeba nějaká dlouhonohá štíhlá blondýna, která má velký sexappeal a chuť na jakékoli erotické hrátky, zatímco doma mají neupravenou či hašteřivou ženu, kterou stále bolí hlava. Nejlepší je, když erotickým snem muže je jeho vlastní manželka nebo partnerka.
Taktéž my ženy máme své erotické sny o mužích. Některé ženy žijí jen z erotických představ. Doma mají pivního povaleče nebo lenocha, který je i s hygienou na štíru a tak si večer sednou k televizi a sledují svého vyvoleného hrdinu, s kterým také prožívají své fiktivní erotické touhy. Některé ženy mají štěstí, že jejich manžel či partner je i jejich erotický sen.
Od raného mládí byl mým erotickým snem jižanský typ muže anebo muž tmavých vlasů, modrých očí, vyšší a přiměřeně urostlý. Líbily se mi také delší vlasy a nelíbily se mi vousy či knírek. Ve skutečnosti však vše bylo jinak. Můj manžel byl hubenější a blonďák a po rozvodu byl mým přítelem pupkatý knírač s velkým nosem. Ale oči měli oba dva modré, aspoň něco.
Pro některé ženy je erotickým snem příjemná masáž v nějakém skvělém nebo erotickém salónu. Vzruší se u ni víc než v posteli se svým líným či nepřitažlivým manželem. Jiné ženy, které disponují větším bohatstvím a popřípadě mají doma také velmi vytíženého manžela podnikatele je erotickým snem nějaký skvělý gigolo. Tak jako pro některé muže nějaká sexbomba v erotickém klubu.
Pro mnoho párů ale i osamělých žen či mužů je erotickým snem návštěva sexshopu, růné erotické pomůcky, striptýz či dobrý erotický film. Prostě spousta lidí, spousta různých názorů a chutí a tak se i pod pojmem "Erotický sen" může skrývat mnoho různých představ. Jak už to tak bývá: "Někdo má rád holky, jiný zase vdolky." Někoho eroticky vzruší jen pohled na přitažlivého partnera či shlédnutí erotického filmu. Někteří zase potřebují ke svému sexuálnímu vzrušení mnohem silnější podněty jako třeba orální sex na nebezpečných místech, soulož s více partnery, tvrdší sex v poutech nebo jednoho manžela a pět milenců či jednu starostlivou manželku a milenky na každém rohu.
Ale ať je to tak či onak, každému dle jeho chuti. Možností splnit si svůj erotický sen je mnoho. Dnešní doba nám toho opravdu hodně nabízí, stačí si jen vybrat. Dostupnost různých erotických pomůcek nejen v sexshopech, ale nakoupíte i přes internet anonymně a ani vyjít z domu nemusíte. Všude je plno erotických klubů a i gigolové se rozmnožili. Nemáte - li na gigola peníze, nevadí, on se nějaký ten gigolo najde na každém rohu i zadarmo, stačí si jen dát pozor na AIDS nebo syfilis.
Je dobré mít své sny a plnit si je, ale některé je lepší nechat jen sny a nesnažit se je zhmotnit. Jak je to se sny, které se nám zdají, když sladce spinkáme, netuším. Nejspíš se budu muset smířit s tím, že již navždy budu jen tou akční hrdinkou a v horších případech účastnicí katastrofických nehod. Ledaže - by mě při nějaké akční scéně chtěl zachránit sympatický supermuž, ovšem nesmí se mi zase chtít na WC.


 


freeSATcz

Satelitní televize bez kompromisů, zábava pro celou rodinu, více než 70 programů

Prémiový balíček HBO MaxPak

6 kanálů za super cenu

Právě probíhá zimní kolo soutěže! Ročník 2023, 1.1. až 31.3.

Další nejnovější soutěžní fejetony čekající na Vaše hlasy!

... všechny soutěžní fejetony

Home | Soutežní příspěvky | Chci si stáhnout román | Pravidla literární soutěže | Napsali nám | Vyhodnocení | Kontakt

© 2012 Global Publishing